lucaspo

Jakou TV vybrat?

Jaká TV je lepší na sledování méně kvalitních ripů (dvdrip, brrip 720×304, 1280×544)? Má cenu kupovat full HD nebo stačí 1366×768?

Odpovědi
Bedy

Ono záleží z jaké vzdálenosti budete na televizi koukat. Pokud na ni budete koukat z dákly, klidně do Full HD jděte, ovšem pokud na ni budete koukat celkem z blízka, tak bude lepší si koupit menší televizi s menším rozlišením.

Osobně mohu doporučit značku Panasonic nebo Sharp či Philips, podle mého názoru dělají nejlepší televize. Naopak se vyhněte LG nebo Samsungu. Nemáme s nimi dobré zkušenosti v okolí…

Taky moc nedoporučuju plazmovku, protože má poměrně velkou spotřebu a pěkně topí (vidím to u nás právě, ale v té době ještě LCD měly problém s černou, že černá prostě nebyla černá ale taková tmavě šedá), však dnešní LCD nebo LCD s podsvícením LED jsou na stejné vyspělé úrovni. Samotné LED televize jsou příšerně drahé – většinou je to právě LCD s podsvícením LE diod.

kiko53

Někdy se třeba budete chtít kouknout na film ve full HD tak proč si kupovat horší televizi, když ten cenový rozdíl není až tak markantní…plazmovku bych taky nedoporučoval, hlavně má kratší životnost..naopak já doporučuju lcd nebo lcd s led podsvícením od Samsungu, nejsou předražené a kvalita obrazu mě připadá v pohodě. Máme jednu větší v obýváku (40) a jednu menší (32) v ložnici a nemůžu si stěžovat…když si všímám na veřejných místech nebo třeba ve fitkách tak mají taky většinou Samsung…Já jí kupoval tady maj tam dopravu zadara už je to teda dýl, ale teď sem tam našel dobrou třeba tuhle:
http://interlin­k.tsbohemia.cz/sam­sung-ue40eh5300_d1­42859.html