Sky

LCD, Plazma, nebo LED? Jakou si vybrat televizi?

Jaké jsou rozdíly mezi LCD, Plazma a LED televizory? Jaký si vybrat a podle čeho vybírat? Za každou radu, názor, tip, nebo zkušenost děkuji.
Doplňuji:
Četla jsem o tom už pár článků na netu např. tady: http://www.lcd-led-plazma.cz/, takže zakladní rozdíly, výhody a nevýhody už znám… zajímaly by mě tedy především vaše zkušenosti.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

LCD a LED je to samé, liší se to jen ve způsobu podsvícení, protože LCD samo o sobě nevydává světlo jako plazma

LCD = levnější, menší spotřeba, horší podání barev, není vidět obraz, když se díváš z boku
Plazma = dráhá, těžká, velká spotřeba, dobré podání barev

Další odpovědi
huxa

plazma byla pro nás ideální, ale jedna doležitá nevýhoda, vidíš v ní každý odlesk světla, takže musíš všechno zatemnit a né jen zatahnout žaluzie. Osobně bych doporučoval LED, je nejdražší ale stojí to za to…

Cesnek

ted je nejlepší LED, LCD a plazma jsou už zastaralý…