Alesh

Jakou vybrat televizi?

Jistě historicky opakovaná otázka, nicméně vývoj nezastavíš, tudíž trendy se mění, výrobky na trhu přibývají, že?
Moje představa v hrubých rysech:
cena 15–25 tis. (samozřejmě to může být třeba i lehce mimo tento interval)
nízká spotřeba
super kvalitní obraz
super zvuk
úhlopříčka tak nějak lehce nad ten metr
preferoval bych otočný podstavec (výhledově by šla asi na zeď)
snadné intuitivní ovládání
satelitní tuner
mohla by být i 3D vč. brýlí (není podmínkou)

Ocením konkrétní tip anebo i obecné doporučení na technologii a parametry. Díky.
Doplňuji:
@NB: jo, dobrý, jen to neodpovídá mým představám (úhlopříčka atd.), naví už se v podstatě ani neprodává, čili do toho nejdu

Fakt nikdo, kdo by se tu v TV trochu vyznal?
Ještě doplňuji, ocenil bych kdyby uměla přehrát různé formáty z flashky, příp. z disku.

Nejlepší odpověď
mosoj

Těžko odpovědět. Nevím jakou máš představu.
Osobně bych bral TV s tunerem DVBT 2 (ušetříš si tím starosti do blízké budoucnosti a ne podsvícení LED Edge. To má LED diody jen po stranách. Zákonitě tedy nemá rovnoměrně podsvícený celý displej !

Tady ti dávám k dispozici mnou zaplacený test několika TV.
http://letecka­posta.cz/550426969

Další odpovědi
anonym

Bohužel – info, které dokážu dohledat na webu si umíš najít taky – navíc „super obraz, super zvuk“ je silně individuální posouzení…
😉
Jen – pokud možno, si vybírej mezi LED-RGB, o něco horší LED-direct a poměrně ´mizerné´ podsvícení je LED-edge.

huxa

Když nízkou spotřebu, tak určitě ledku. Určitě fullHD, frekvenci zpracování obrazu min. 300Hz a v tomto případě už je většina TV s 3D (dej pozor, aby bylo pasivní, to je daleko pohodlnější).
Zde máš třeba menší výběr televizí s těmito schopnostmi:
http://www.al­za.cz/televize/18849604­.htm#f&pg=1&pn=1&po=1&pa­r445=43--68&par61=5--19&par135=135-56,135-58&par40=40-60&par956=956-4770,956-4772,956-4773,956-4774&par46=46-70,46-71,46-1087,46-72

Jen se musíš dívat na ten podstavec, aby byl otočný a měla TV možnost připojení na držák na stěnu.
Mne se nejvíce líbí Panasonic Viera, u kterých má panasonic také možnost streamovat přes wifisíť a také přes aplikaci na mobilu.
Doplňuji:
Ještě dodám, že za „metrovou“ TV dnes dávat více než 20 tisíc je víceméně hloupost. Ve vyšších cenových kategorií je zlepšování zvuku zanedbatelné a jestli chceš super zvuk, rozhodně si dokup externí reprosoustavu, třeba 5.1.

Nazdar Bazar

Mám 32lv375s a nemůžu si ji vynachválit.
Doplňuji:
LG

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.