cvak

Jakou vybrat televizi?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou vybrat televizi http://www.al­za.cz/32-samsung-ue32f5000-d397964.htm nebo http://www.al­za.cz/32-samsung-ue32f5300-d397965.htm jediné co jsem pochopil je že jedna je Smart a ta druhá ne a tak by mě zajímalo jestli ta Smart funkce nebo co to je za těch 600 kč navíc stojí.

Nejlepší odpověď
anonym

Ty televize mají stejné vlastnosti/funkce, až na „Smart“ – zjednodušeně jde o to, že ta dražší TV je připojitelná k netu a má ´vestavěný´ browser (lze přes ni přistupovat na net).
Jestli ti to za „600,– Kč stojí“ nebo ne si musíš určit sám, podle mne jde o naprostou fťákovinu…

Další odpovědi
zzzzz

Já mám smart, zatím jsme to využili jen jednou, když jsme to zkoušeli. Mám ji rok .-))) Někdo by to třeba využil, je v tom prohlížeč a pokud k ní připojíš klávesnici a myš, tak na ni prohlížíš net jako na PC. Kamarád ji má také, ten je filmový maniak, tak si přímo do TV stahuje film, nemusí přes flešku, některé mají i nějakou menší paměť, kde se pár filmů vejde. Já už bych si smart nekoupila.

Jikra

Já bych šel do „smart“. Těch pár stovek tě nezruinuje a možnost mít přístup na net z TV se může náramě hodit. Z vlastní zkušenosti to můžu potvrdit.

patrikkkortu

ta první byla více krát hlasovaná a má víc hvěždiček, tak asi ta první :)