phirana

Problém s tv LG lcd

Dobrý den, vlastním tv LG lcd model 42ld450-za a teď k problému. Nedávno mi při přenášení spadla na zem a praskla obrazovka. Televize svítí, ale obrazovka je v háji. Nevíte jestli to jde nějak opravit a popř. kde a kolik to stojí. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Earl Sin

Hledal jsem, ale nenašel… Nicméně se dle mého názoru nevyplatí u TV za cca 10 tisíc (poslední nalezená cena za novou) provádět takovou opravu. Spíše se vyplatí koupit novou – např. zde za cca 11 tisíc

Zdroj: http://www.al­za.cz/42-lg-42ls5600-d317585.htm

autacek

Televize se opravují v opravnách / servisech. Nejlépe se zeptat nejbližšího prodejce kam se s případnou záruční i pozáruční opravou obrátit, určitě Vám nějakou doporučí, pokud si nenajdete, třeba na Internetu sama.

Starší modely při rozsáhlejších závadách nemá ekonomicky smysl ani opravovat, je jednodušší koupit nový výrobek.