Jakou Nokii koupit?

Zdravím. Mám v plánu koupit si dotykový telefon Nokia Lumia. Potřeboval bych s ním ale však pár rad. Za 1. Má to nějaký obchod jako Googleplay? za 2. co je lepší Android nebo Microsofft? a konečně to nejdůležitější, za 3. jaký si mám vybrat? Chci telefon do pěti tisíc kč, ALE NEVÍM JESTLI SEŽENU KVALITNÍ mobilní telefon do 5 000 Kč? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi:

Zlatý

OS pro mobily od Microsoftu končí. Vychází windows 10, které bude kompatibilní se všemi OS od Microsoftu včetně mobilů.

Pokročilý

Ahoj no takze přístup ke Googleplay nemá ale Nokie řady x mají podporu app z androidu a mají totálně prekopany android takze nemaji wp dle mého je wp lepší nez android no byt tebou si ještě s tím počkám nez vijde wp10 to bude i na mobily a pokud to jde o applikace tak vsechno co bude naprogramovano na wp10 aplikace i hry bude byt moci spusteno jak na pc tak i na mobilu jinak pokud ho chces hned doporucuji do 5000 by se dala sehna Nokia lumia 920 ;)
http://www.wpextra.cz/…

Já osobně mám Nokia Lumia 520 (Ten jelevnější možný za 3000,-). A jsem s ním naprosto spokojený! Neseká se, OS ani internet nepadá. Místo googleplay je tam "Store" Kde si můžeš stáhnout aplikace nebo hry Zdarma, nebo pokud chceš tak i placené. Jinak OS windows v mobilu je svižný, nikdy jsem s ním neměl problém a to i když jsem tam měl třeba stažených 10 her naráz + nějaké aplikace.
Windows Phone můžu 100% doporučit! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.