vyplatí se koupit nokia lumia 620?

Chci mobil s WP8 a ostatní lumie mi příjdou na vybavení drahé.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já si myslím, že je to výborná volba a za ty peníze se vyplatí. Určitě bych do ni šel.
Vím, že je to i dost žádaný mobil, podle Heuréka.cz je to 10. nejprodávanější mobil.
Jestliže Vám přijde Nokia Lumia 620 drahá, zkuste se juknout na ještě levnější Lumii 520, ovšem ta nemá blesk u foťáku a to by někomu mohlo chybět. Lumia 520 je aktuálně nejprodávanější mobil v ČR podle Heuréka.cz.
Doplňuji:
Ono možná jsem měl napsal nejoblíbenější. (Žebříček aktuálně nejpopulárnějších produktů je aktualizován denně na základě chování nakupujících a zájmu o jednotlivé produkty. Heuréka.cz)

Jinak obchod Smarty.cz nebo Kasa.cz jsou velmi solidní obchody, že to prodávají trošku dráž vysvětluje i to, že to jsou mobily z oficiální české distribuce (u Nokii ale není problém i s šedým dovozem z Polska apod.).

A jak jsem psal, hledáte-li nejlevnější a zároveň kvalitní smartphone s Windows Phone 8, zkuste Nokia Lumia 520.
Windows Phone 8 je výborná volba, neznám lepší mobilní operační systém na trhu.

Další odpovědi:

Bronzový

No ono moc na výběr stejně není :) Podle mě je to fajn telefon za tu cenu. Ta se ale dost liší, hodně eshopů ji prodává do 4 600,-, ale třeba Mall si účtuje skoro 6 tisíc. To už je pak velmi blízko Lumii 820.

Diskuze k otázce

Zlatý

Bedy

Spíš takle - nejoblíbenější, než nejprodávanější. definice třídění TOP produktů na Heuréce je "Žebříček aktuálně nejpopulárnějších produktů je aktualizován denně na základě chování nakupujících a zájmu o jednotlivé produkty."

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.