Convallaria

Jaký mobil je lepší? Nokia C6–01 nebo Nokia 5800?

Mám si vybrat jaký mobil chci k narozeninám a zbyli mi tyhle dva…

Nejlepší odpověď
kosaaaak

  • c601 má lepší foťák
  • 5800 je lehčí
  • c601 má větší paměť
  • 5800 má automatický zaostření
  • c601 má HD video
  • 5800 je možné si měnit velikost písma
  • 5800 má větší kapacitu baterie
  • 5800 má hardwarový modem
  • 5800 má záznamník hovoru

ve stručnosti… ostatní funkce jsou stejné nebo s minimálními rozdíly, teď už záleží na tom, který parametr je pro tebe důležitý a který nikoliv

Další odpovědi
www

Podle toho na co.
Běž na mobilmania.cz, vyhledej první z nich, pak druhej, přidej ho do srovnání a uvidíš parametry ve kterých se liší 😉

DDarent

mně osobně se zdá lepší nokia 5800, protože vim, že nokia c6, má sice víc funkcí, ale jeho procesor je nedokáže využít, takže se často stává že se při natáčení v Hd, prostě sekne a video je v postatě na nic!!! A nedokážu si představit, jak by jeho maličkej procůrek dokázal zpracovat Flash lite 4 (Flash 10)!!!!!