tony2412

Jakou nabíječku do auta na mobil?

Lze USB nabíječkou do auta 5V/2,1A nabíjet mobil?//Jde mi o ty nabíjecí hodnoty 2,1A jestli to není moc,mám chytrej telefon,já tomu nerozumím,mobil mám chytrej ale já jsem blbej ☹

Nejlepší odpověď
Hlada

Údaj o proudu na nabíječce je maximální proud, kterým ji lze zatížit. Nemá nic společného s proudem telefonu.
Kup si takovou nabíječku, která je schopná dodat větší proud, než je součet proudů všech připojených přístrojů. V opačném případě by byla přetížená a mohla by se poškodit.

Další odpovědi
Dochy

Tak proto ta nbíječka existuje ne?? Běžne jsou k dosání „USB“ zdroje do autozapalovače, kterými můžeš nabíjet telefony, které se z USB dobíjejí. Pokud máš redukci, pak i některé starší telefony, kteým vyhovuje dané napětí, ale mají proprietární konektor…

Ano, jak píše kolega: Větší max. proud zdroje není na škodu. Jde o maximální proud, který zdroj dokáže poskytnout. Telefon si vezme jen tolik kolik potřebuje.