zuzkax0

Rozbila se mi nabíječka od telefonu(USB). Chci si jinou objednat z internetu. (vše v popisku dole) Poradíte?

Když jsem si kupovala telefon bylo tam USB a konec do zásuvky (vyndavací z USB) na internetu byla i zásuvka do auta. Teď nevím jestli by mi ten kupovaný USB kabel z internetu byl kompatibilní s konektorem který jsem dostala k telefonu. Myslíte že by ten kupovaný USB kabel z internetu kompatibulní se zástrčkou kterou jsem měla u kupovaného telefonu?
Děkuji za odpověď

Odpovědi
gecco

Já to trochu ´převyprávím´ – koupila sis telefon a k němu jsi dostala kabel připojitelný jedním koncem do telefonu a druhým do USB (1) a k němu nabíječku do zásuvky a s USB konektorem (2).
Něco z toho se ti rozbilo.

  1. co se ti rozbilo??
  2. co chceš koupit??

___
Obecně – USB konektor je USB konektor, takže pokud chceš nový kabel (1), musí mít na jednom konci USB konektor a na druhém konektor podle konkrétního telefonu).
Jestli chce nabíječku, musí mít jeden konec do zásuvky a na druhém konci USB konektor.

Funna

sorry, ale ptáš se hodně zmateně..co jsem pochopila je, že k telefonu jsi dostala kabel, na jedné straně s USB (a k tomu i „nabíjecí“ zástrčku pro nabíjení ze sítě – zásuvky) a na druhé je konektor do pasující do tvého telefonu (pravděpodobně micro USB)…a teď nechápu, proč do toho motáš i nabíječku do auta…a proč se ptáš jestli je kabel z netu kompaktibilní se zástrčkou…má na sobě zástrčka USB?…to odpovím za tebe…ano, má…má kabel, který chceš koupit na jedné straně USB a na druhé konektor pasující do tvého telefonu?…pokud zní odpověď ano, a protože kratka USB znamená normalizovaný „konec“ USB, který je vždy a pro všechny výrobky stejný, tak nevím, co řešíš?…ale pozor na celý název …existuje USB, mini USB a mikro USB a každý konektor je jiný…

mosoj

Rozbila se ti nabíječka nebo kabel. Kup si jakoukoliv USB nabíječku a použij kabel který jsi měla u původní nabíječky. USB je kompatibilní a druhý konec závisí co je na mobilu. Pokud použiješ původní kabel budeš to mít bez problémů. Pokud potřebuješ i kabel musíš kupovat kabel ke konkrétnímu telefonu, pokud nemá klasický vstup mini USB.