Rozbila se mi nabíječka od telefonu(USB). Chci si jinou objednat z internetu. (vše v popisku dole) Poradíte?

Když jsem si kupovala telefon bylo tam USB a konec do zásuvky (vyndavací z USB) na internetu byla i zásuvka do auta. Teď nevím jestli by mi ten kupovaný USB kabel z internetu byl kompatibilní s konektorem který jsem dostala k telefonu. Myslíte že by ten kupovaný USB kabel z internetu kompatibulní se zástrčkou kterou jsem měla u kupovaného telefonu?
Děkuji za odpověď

Odpovědi:

Zlatý

Já to trochu ´převyprávím´ - koupila sis telefon a k němu jsi dostala kabel připojitelný jedním koncem do telefonu a druhým do USB (1) a k němu nabíječku do zásuvky a s USB konektorem (2).
Něco z toho se ti rozbilo.
a) co se ti rozbilo??
b) co chceš koupit??
___
Obecně - USB konektor je USB konektor, takže pokud chceš nový kabel (1), musí mít na jednom konci USB konektor a na druhém konektor podle konkrétního telefonu).
Jestli chce nabíječku, musí mít jeden konec do zásuvky a na druhém konci USB konektor.

Stříbrný

sorry, ale ptáš se hodně zmateně..co jsem pochopila je, že k telefonu jsi dostala kabel, na jedné straně s USB (a k tomu i "nabíjecí" zástrčku pro nabíjení ze sítě - zásuvky) a na druhé je konektor do pasující do tvého telefonu (pravděpodobně micro USB)...a teď nechápu, proč do toho motáš i nabíječku do auta...a proč se ptáš jestli je kabel z netu kompaktibilní se zástrčkou...má na sobě zástrčka USB?...to odpovím za tebe...ano, má...má kabel, který chceš koupit na jedné straně USB a na druhé konektor pasující do tvého telefonu?...pokud zní odpověď ano, a protože kratka USB znamená normalizovaný "konec" USB, který je vždy a pro všechny výrobky stejný, tak nevím, co řešíš?...ale pozor na celý název ...existuje USB, mini USB a mikro USB a každý konektor je jiný....

Zlatý

Rozbila se ti nabíječka nebo kabel. Kup si jakoukoliv USB nabíječku a použij kabel který jsi měla u původní nabíječky. USB je kompatibilní a druhý konec závisí co je na mobilu. Pokud použiješ původní kabel budeš to mít bez problémů. Pokud potřebuješ i kabel musíš kupovat kabel ke konkrétnímu telefonu, pokud nemá klasický vstup mini USB.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.