Emulicek03

Jakou matraci byste doporučili koupit?

Ahojte, mám na vás dotaz, chtěli bychom si domů koupit nové matrace, ale jak jsem zírala na netu, tak to je hotová věda :D Častokrát jsem viděla na netu i v televizi, že propagují matrace Dormeo a chtěla bych se zeptat, jestli jsou opravdu tak dobré :) popřípadě jaký matrace byste mi ještě doporučili :)

Odpovědi
Rokio

Doporučuji matraci ze studené pěny se zónami tuhosti a takovou tvrdostí, která odpovídá tvé váze (vysoká hmotnost = tvrdá matrace, nízká hmotnost = měkká matrace).

Ametyst

Matrace pružinové jsou dražší než pěnové, ale jsou trvanlivejší. Mají ochrannou vrstvu proti proležení, což jsem u pěnových neviděla.

Pepa25

Matraci jsem vždy kupoval ve specializovaném obchodě, kde se mnou probrali věk, váhu, zda jde o matraci na každodenní spaní a další. Na reklamu bych moc nedal.

Arne1

Přítelkyně nedávno koupila novou matraci, protože stará už se jí zdála uprostřed proleželá. Přitom má velké problémy se zádama. Navštívili jsme (když to zrovna bylo možné) firmu Pro Spánek. Pracovnice nás seznámily s vlastnostmi všech dostupných matrací, všechny bylo možno vyzkoušet jak dlouho jsme chtěli, a pak jsme se rozhodli pro jeden typ (cenu sem psát nebudu).
Reklamy Dormeo – nezapomeňte, že je to placená reklama a bez rozumné možnosti vyzkoušet.

Zdroj: https://www.pros­panek.cz/

Jofko8

Tak hlavně asi zaleží že kolik chceš do takové matrace investovat a dalším důležitým parametrem je i samotná tvrdost. Tvrdost rozhoduje nejen o tom, jak dobře a pohodlně se vám bude ležet, ale také o tom, jak zdravý spánek bude. Tělo potřebuje mít oporu, abyste spali v přirozené poloze. Pokud se vám matrace plně podvolí, bude to sice velmi pohodlné, ale z dlouhodobého hlediska nezdravé. Tvrdost se rozděluje hlavně na základě kil, čili i na toto bych si dával pozor, ale obecne jsou Dormeo dobré matrace, čiže klidne bych do toho šel

Zdroj: https://vas-pomocnik.cz/ma­trace/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Tady jsme vybírali my https://www.svet-pokoju.cz/detske-matrace/ a vybrali jsme. Nabídku mají super, kvalitní matrace. Dětem se na nich spí perfektně.

Kikulinka85

Jakou matraci jsi vybrala? Podle čeho jsi vybírala? Jaká jsi měla kritéria?