vanad

Elektrická plácačka na mouchy

Uvažuji o koupi elektrické plácačky na na hmyz. Máte s ní nějaké zkušenosti. Pokud jste spokojeni, jakou byste mi doporučili? Děkuji

Nejlepší odpověď
fcoop

Teď – kdy přichází zima a mouchy odlétly do teplých krajin?
Ale budiž---
http://www.srov­nanicen.cz/q/Pl%C3%­A1ca%C4%8Dka%20na%20mou­chy%20-%20elektrick%C3%A1/?min­=133

Další odpovědi
Pájo

A co si koupit síťovinu do okna? Za takové peníze (v porovnání s tou „sofistikovanou hovadinou“) budete mít síťoviny do několika oken. A odpadne Vám tak i běhání za mouchama a i za komárama.

fablen

Nedoporučuji kupovat – kupte si za pár korun klasickou, nebo doporučovanou síť do oken!!!

Osobně vyzkoušena – mouchu jsem s ní nikdy „nestihla“ trefit, pouze vosu – ta létala pomaleji. Plácačky jsem měla na prodejně a byla jsem ráda, když jsem se jich pod cenou zbavila…

arygnoc

v létě k nezaplacení, zejména proti komárům.

praktická věc.