Hykam

Jaký vysavač a proč?

Jaký by jste mi doporučili vysavač?
Rozhoduji se spíše mezi sáčkovým a s vodním filtrem.
Bezsáčkový jsem měl, problém – stále ucpaný a následné pracné čištění hepafiltru.
Americký mám teď, ale není vhodný na menší plochy se zákoutím.
Rád bych, kdyby jste mi mohli napsat i své zkušenosti s vysavači.
Děkuji
Doplňuji:
Ovetcha: tvůj komentář opravdu přínosný

Nejlepší odpověď
Drap

S vodním filtrem

Vyzkoušeli jsme celou řadu vysavačů. Vzhledem k tomu, že v bytě kromě ostatního žijí i dva psi, jsou nároky na vysavač poměrně vysoké. Už asi pět let používáme vysavač s vodním filtrem a nemáme jedinou negativní zkušenost. Vřele doporučuji. Osvědčil se nám jako nejvhodnější řešení.

Další odpovědi
hadhad

S vodním filtrem

Doplňuji:
Máme zelmer s vodním filtrem a špica,konstantní výkon,žádný prach ani smrad!
Umí to i do sáčku,zbytečný!Po­měr cena-výkon bezkonkurenční.
A to už jsme měli vysavačů!

Ovechka

Jiný

Pomrd 2000 vysaje aj zdi
Doplňuji:
Mlč

walerianecek

Za mě okey je sázka na jistotu. Mají věci skladem, dobrý ceny, doručení podle toho, jak řeknou. Vždycky spokojenost.

Cizecek.M

Jako já osobně mám s tímto shopem jenom ty nejlepší zkušenosti. Co jsem tam objednala, všechno v pohodě.

Vercule

Hele, mám to stejně. Já tam nakupuju moc ráda. Hlavně oni mají prostě dost širokou nabídku, to mi vyhovuje.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Sabulak

Hele, na Okay jsem si vybral robotický vysavač od Samsungu a super. Jsem spokojenej, manželka taky. Pořád tady jezdí, sám dojede do stanice. Navíc na shopu cena ok a hlavně fakt rychlý doručení.