Dlostev

Doporučení skříně

Dobrý den, právě stavím dům a jsem již u zařízení. Snažím se vše dávat do moderního stylu a nyní jsem u pokoje. Na zeď přijde tapeta New Yorku a zdi budou do šeda s tmavě šedými prvky. Zbytek nábytku půjde do černo-bíla. Chtěl bych se tedy zeptat jakou by jste mi doporučili skříň. Nejlépe nějakou menší, ale i tak aby tam bylo možné naskládat oblečení či jiné věci. Nejlépe v černé nebo bíle, či obojí.

Jinak ještě bych se chtěl zeptat zda se k sobě hodí tyto dvě věci:

  1. http://s2.pos­timage.org/cpa­sa6rlj/IMAG0315­.jpg, http://s2.pos­timage.org/kkpx2qqlz/­IMAG0316.jpg
  2. http://s2.pos­timage.org/50ij­c7ghj/IMAG0317­.jpg

Nejlepší odpověď
mosoj

Skříň bych udělal ve tvaru sochy svobody.

Další odpovědi
clapka

Já si nechala dělat černo-červenou vestavěnou skříň, dělal mi to pán odtud www.amonit.cz, doporučuji. Měla jse divné rozměry na chodbě, ale pán si s tím nějak poradil.

zapalacka

Tapeta New Yorku – schválím, máme v obyváku. Sice jestě klasické skříně, které čekájí až příjdou vestavěné, ale ta tapeta je úžasná! Teď spíše přemýšlíme co dáme na zeď do kuchyně.

slavomíra

clapka: jak moc divné? Chci vestavěnou skříň do podkroví tak budu mít asi taky dost nestandardtní rozměry.

helena5

tak to se můžeš v klidu obrátit na amonit.cz, kamarádce má podkrovní byt a dělali jí komplet kuchyňskou linku a všechny vestavěné skříně. Vypadá to všechno velmi dobře, má využitý veškerý možný prostor a stále celý byt působí „vzdušně“ a prostorně.

jiri66

žena si na netu vyhlédla skříně do obývacího pokoje a dala je u nich udělat, takže už jsou doma, stálo to něco kolem 15tis., jsou kvalitní a musím uznat, že to vypadá dobře.

Michálek1245

Ve tvaru sochy Svobody, tak to mě fakt pobavilo. A jaké soše Svobody? Bude to ta new yorská anebo ta, co je v budapešti? :)) Ale ne, to si dělám humor. :) Samozřejmě skříň taková, která se vejde do daného místa, to je základ. Ono pak třeba zjistíte, že jsou lepší úložné boxy, jako jsme to zjistili my. A tak jsme koupili na https://www.dre­amboutique.cz/ krabice a skříně vlastně vůbec nepotřebujeme. Holt problém malého bytu. 😉

Kamilovo

Určitě bych se na skříňě koukl na https://levne-skrine.cz/ Mají tam opravdu široký výběr různých designů, takže si určitě vybereš něco co se bude hodit do tvého moderního stylu. Taky jsem si tam před pár lety skříň pořizoval a pořád je v naprosto skvělém stavu.

sabinka

také jsme využili firmu amonit.cz, udělali nám všechno co jsme chtěli, vestavěné skříně, kuchyň i podlahy. Práce proběhly rychle, vše bylo v pořádku, dodrželi dohodnuté ceny. Poradí si s čímkoliv, jsou tam kreativní lidé. Myslím, že nějaký nestandardní rozměr bude pro ně výzvou :)