Bronzový

Jak zatemnit dětský pokoj?

Jak zatemnit pokojíček, ve kterém spí miminko? Ráno se mi budí kvůli sluníčku a uspávání odpoledne je taky těžké. Přemýšlela jsem o roletách, ale nikde nemohu najít na kolik by to vyšlo. V dětském pokoji je jedno okno a balkonové dveře. Co byste mi doporučili nazetemění (žaluzie nestačí)? A kolik by nás to stálo? Děkuju :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslíte to dobře , ale nezvykala bych ho na úplné zatemnění .Leckdy bude spát i jinde a pak vám neusne. Moje děti usnuly i bez zatemněných oken . Od malinka byly tak zvyklé. Možná by stačilo přestěhovat postýlku -pokud sluníčko svítí přímo do ní. Asi jsem vám nepomohla, ale myslím to dobře.ˇPokud máte na oknech žaluzije mělo by to být dostačující zastínění. Jen ať si zvyká

Sajmone do dětského pokoje černý závěs ...no to mi nějak nejde

Další odpovědi:

Je lepší mít dětský pokj prosvětlený,ale je pravda,že když ráno sluníčko začíná lechtat,je to nepříjemné,a ve vedrech je fajn mít chládek.U mě vedou látkové rolety,viděla jsem je i Globusu,neznám jejich cenu,ale nebude to drahé,měly dost barevnou škálu určitě by jste si vybrali.Myslím něco,co je v odkazu.

Zdroj: http://www.zaclona.cz/index.as p?menu=732&record=5219

Zlatý

Pokiaľ je to južná strana je lepšie silnejší tmavší záves cez celú okennú stenu. V lete doporučujem jemný záves, keď je dieťa hore, chráni pred horúčavou.
Ináč Hanulka má pravdu, lepšie je nech si dieťa zvyká už od mala.

Bronzový

Koupit nějaký černý závěs.

hanulka11: Asi je to blbost :D

Zlatý

A co přemístit pokojíček?

Dát tam závěsy ze silný látky xD.

Pokročilý

Něž začaly frčet Al žaluzie, prodávaly se v papírnictví papírové rolety. byly z tuhého nažloutlého papíru. V noci nebylo do pokoje od naproti vidět a ve dne, když svítilo slunce, bylo v pokoji příjemné nažloutlé světlo a chládek. byly za pár kaček a vydržely nám skoro 20 let. Občas jsme museli vyměnit prodřenou šňůrku. Rád na ně vzpomínám.
teď ale už myslím k dostání nebudou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.