Avatar uživatele
Lenjička

Jak zatemnit dětský pokoj?

Jak zatemnit pokojíček, ve kterém spí miminko? Ráno se mi budí kvůli sluníčku a uspávání odpoledne je taky těžké. Přemýšlela jsem o roletách, ale nikde nemohu najít na kolik by to vyšlo. V dětském pokoji je jedno okno a balkonové dveře. Co byste mi doporučili nazetemění (žaluzie nestačí)? A kolik by nás to stálo? Děkuju 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11 před 4784 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Myslíte to dobře , ale nezvykala bych ho na úplné zatemnění .Leckdy bude spát i jinde a pak vám neusne. Moje děti usnuly i bez zatemněných oken . Od malinka byly tak zvyklé. Možná by stačilo přestěhovat postýlku -pokud sluníčko svítí přímo do ní. Asi jsem vám nepomohla, ale myslím to dobře.ˇPokud máte na oknech žaluzije mělo by to být dostačující zastínění. Jen ať si zvyká

Sajmone do dětského pokoje černý závěs …no to mi nějak nejde

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je lepší mít dětský pokj prosvětlený,ale je pravda,že když ráno sluníčko začíná lechtat,je to nepříjemné,a ve vedrech je fajn mít chládek.U mě vedou látkové rolety,viděla jsem je i Globusu,neznám jejich cenu,ale nebude to drahé,měly dost barevnou škálu určitě by jste si vybrali.Myslím něco,co je v odkazu.

Zdroj: http://www.za­clona.cz/index­.asp?menu=732&re­cord=5219

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pokiaľ je to južná strana je lepšie silnejší tmavší záves cez celú okennú stenu. V lete doporučujem jemný záves, keď je dieťa hore, chráni pred horúčavou.
Ináč Hanulka má pravdu, lepšie je nech si dieťa zvyká už od mala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Koupit nějaký černý závěs.

hanulka11: Asi je to blbost :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

A co přemístit pokojíček?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dát tam závěsy ze silný látky xD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jandmil

Něž začaly frčet Al žaluzie, prodávaly se v papírnictví papírové rolety. byly z tuhého nažloutlého papíru. V noci nebylo do pokoje od naproti vidět a ve dne, když svítilo slunce, bylo v pokoji příjemné nažloutlé světlo a chládek. byly za pár kaček a vydržely nám skoro 20 let. Občas jsme museli vyměnit prodřenou šňůrku. Rád na ně vzpomínám.
teď ale už myslím k dostání nebudou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JančaKucera4

Dobrý den, zatemnění dětského pokoje je mnoho způsobů, ale já mám nejraději venkovní žaluzie. Okna si moje dcera vyzdobila svými výtvory. Nejraději má tvoření se dřevem, které v pokoji vypadá perfektně. Pokud už zvažujete rolety, možná byste mohla zvážit taky závěsy nebo závěsové rolety, které mohou být ještě účinnější při zatemnění celé místnosti. Co se týká nákladů, nejlepší bude získat odhad od odborníka, který zohlední specifické rozměry vašeho okna a všechny vaše požadavky.

Avatar uživatele
Michálek1245

Ty látkové rolety jsou podle mě fakt skvělý nápad a sám ze sebe je můžu taky doporučit. My jsme měli dříve klasické venkovní stahovací žaluzie nebo rolety, chcete-li, ale když jsme si nechávali dělat nová okna, tak jsme dali látkové rolety a ty jsou tedy mnohem lepší. :) Hlavně to není náchylné na to, že přijde vítr a musíte to znovu seřizovat.

Avatar uživatele
Jana5678

Já jsem si nechala nainstalovat venkovní žaluzie a každý večer je zatáhnu, aby se mému synovi dobře spalo. Před nedávnem jsem se rozhodla provést proměnu dětského pokoje pro svého rošťáka, a tak jsem koupila nové dekorace do dětského pokoje z internetových stránek https://www.dre­amboutique.cz/de­korace-do-detskeho-pokoje/. Nyní je místnost plná barev a každý kousek je přizpůsoben jeho zájmům. Stěny zdobí obrázky aut, letadel a vláčků, které rozšiřují jeho představivost a budí dojem, že se ocitá v úplně novém světě dobrodružství.

Nový příspěvek