nella98

Jaký nábytek do ložnice?

Ahoj ahoj, jaký nábytek jste volili do ložnice? Do jaké barvy jste šli? Kupovali jste celou sestavu, nebo jste si vybírali postel, skřín atd zvlášt?

Nejlepší odpověď
anonym

Do velké, do malé, na jakou světovou stranu je ten pokoj, je tmavý, nebo sluneční? Postel jsem si vybírala a dala jsem si na tom záležet, tzn. slušné rošty, matračky, ten nábytek…no, já miluju bílý nábytek, dělám všechno proto, abych ho měla a nemusí být nový, já si ho vyšperkuju sama, hlavně žádný koberec, anebo koberec, který je ložnicový, já mám plovoučku a před postelema z každý strany kobereček, velkou skříň a nevím, co se ti tam ještě vejde, police na knížky? Samozřejmě nějaký stolečky k postelím, nebo jestli stačí ty police, můžou být nad postelí a do stran prodloužené, cokoliv tě napadne, ale musíš uvažovat tak, že ložnice je hlavně na spaní, kdejaký kramrcajky tam vůbec nepatří

Další odpovědi
marci1

Mám ráda bílý nábytek. Sestavu ne. K bílé posteli bílou skříň, hezké jednobarevné povlečení ( samozřejmě aby barva vyhovovala ženě i muži ), malé polštářky, květiny vhodné do ložnice, obraz bez rámu v podobě „feng-shui“ ( orchidej, kámen, voda ). 🙂

gecco

Nejsem ´přítelem´ „sestav“. A ani nějakých ´barviček´…
😉
Dřevo (masiv – aby nedošlo k pomýlení s ´dekorem dřeva´), přírodní nebo mořené – a sestavu si ´poskládat´ sám (ideální je vyrobit si sám a nebo nechat si vyrobit na míru).
😉

Drap

Přírodní dřevo, dělal jsem si sám

Emefej

Přírodní středně tmavé dřevo. Z důvodu atypického půdorysu ložnice jsme si to museli nechat vyrobit na míru.

pusinka50

Doporučila bych vybrat skříně a postel zvlášť. V ložnici bych nechtěla tmavý nábytek, působí to depresivně. Mám bílé noční stolky, bílou skříňku s posuvnými dvířkami na ložní prádlo, ručníky, kapesníky atp. a bílou skříň s nástavcem se třemi pojízdnými dveřmi, z nichž na prostředních je celoplošné zrcadlo.
Koupila jsem k tomu dvoupostel v tmavší bordové barvě s kvalitní matrací a úložným prostorem i s potaženým čelem, abych polštářem neodírala stěnu a zeď za postelí nechala vymalovat ve světle fialkové barvě. Na stolcích mám skleněné talířky se skleněnýmí zbarvenými mořskými živočichy, hvězdice, lasturky.....

ReHu

Sestavu ne, jednoduchý, hladký, světlý.
Co nejméně.
Líbí se mi ty v Ikea, s mléčnými skly.

mosoj

Kvalitní matraci a spím jako když mně do vody hodí. Barva nebarva. Samozřejmě kolotoč ne.

linaol

To záleží na prostoru a taky do jakého duchu chcete ložnici ladit. Já pořizovala na chalupu kompletní sestavu ložnice Piano. Je to dubový masiv, takže kvalita, pevnost a hlavně se mi trefili na prodejně do mé představy. Kdyby jste chtěla kontakt a poradenství, pak si najděte spisladce.cz. Já byla moc spokojená.

Oto Beran

My jsme si vzali ložnici z jednoho eshopu, kde měli volitelné sestavy, takže jsme si sestavu anvolili sami podle toho, co se nám líbilo a hodilo ;)

Hanzi123

Za mě určitě nakupovat každý kus zvlášť a v jedné barvě, pak máte přesně takové kousky, které potřebujete a dokážete je sladit. My jsme většinu nábytku objednávali přes https://www.be­vedo.cz/ , tak zkustě mrknout, mají tam pěkné a kvalitní kousky. :)

Pastorna

My jsme zařizovali ložnici postupně, takže jsme kupovali každý kus zvlášť. Proto jsme zvolili nábytek v bílé barvě, který se snadno shání tak, aby dohromady ladil. Teď už nám chybí jen komoda do ložnice, kterou si budeme objednávat z https://www.a­tan.cz/univer­zalni-komody 🙂 Už se těším, až bude hotovo.

Wack Lodgers

Podívej se třeba na https://www.hmna­bytek.cz/lozni­ce/ . My to vyřešili u nich a to jen proto, že jsme takové ceny snad nikde neviděli. Dokonce jsou schopni ti i s něčím poradit a to se často nevidí. Ten eshop vedou moc milý a ochotní lidé 🙂

Polaskova44

Já teda za sebe určitě můžu doporučit mrknout na Bevedo – https://www.be­vedo.cz/katego­rie/loznice-012/ Tam mají super věci. Pár měsíců zpět jsme sháněli takovou komodu do ložnice a jednu se mi podařilo najít právě přes tuto stránku. Mají tam super výběr. 🙂

koreg

Mrkněte na https://www.na­bytker.cz/ vybere si tu každý.

kore7

Šli jsme asi složitější cestou, ale kupovali jsme to po jednotlivých kouskách. Záleželo nám na stejném dekoru dřeva. Myslím, že nás to vyšlo levněji, než koupit jednu sestavu nábytku do ložnice. Třeba skříň máme tuhle https://www.ex­pedo.cz/posuv­na-satni-skrin-250-cm

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

Jan Pavelka

Zkuste feng-šuej konzultantka, uspořádá Vám nábytek a prvky v místnosti a budete spokojená 😉 Alespoň my jsme byli!

http://priroze­naharmonie.cz/

jojcicka

TO Oto Beran: navolili, jakože měli více kusu nabytku z jedné ložnice a vy jste si vybrali jestli chcete postel, komodu, skrin?

Oto Beran

jj přesně, podle toho, co jsme chtěli a co se nám domů hodilo ;)

jojcicka

To je dobré, kde se dá něco takového vybírat?

Oto Beran

tady www.nabytek-elegance.cz ;)
jj mají to dobře udělané.

jojcicka

ok, super moc díky. Asi toho také využiji.