Avatar uživatele
modrokakocka

Jak nejlépe vybavit a zrekonstruovat kuchyň?

zdravím vás a chci se zeptat na vaše zkušenosti s výbavou kuchyně… nejlépe teda s kompletní, myšleno i se spotřebiči… myslíte, že byste mohli poradit? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10 před 3233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Omrkni nějaké časopisy v nich se inspiruj
a zařiď si kuchyň podle sebe, jako já 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Navštiv nějaké kuchyňské studio,zadáš jim rozměry a oni ti nakreslí na počítači různé varianty grafických návrhů a poradí ti.
Např.tady dělají grafické návrhy zdarma –

http://www.ha­nakbrno.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Na netu je mraky inspirací.
Krom toho se (já) inspiruji i TV pořady o bydlení, popř. některé časopisy.
Ale na netu to je zdarma a je toho nepřeberně moc. Můžeš třeba jen vybrat styl, ve kterém se ti líbí a pak si ji nechat navrhnout na míru. Ale i v těch studiích návrhy tvoří lidi, kteří mají svůj styl. Tak je dobrý, aby ten jejich styl se líbil i tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kocicinka2

no a co by tě konkrétněji zajímalo? Já jsem si nedávno kupovala novou kuchyni i se spotřebiči, tak bych třeba mohla nějak přispět… aby pomohlo ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
majki636

Nevím co máte v plánu všechno v kuchyni dělat, ale co můžu doporučit, tak nechat si udělat jídelní set na zakázku. Mám čerstvou zkušenost s touto firmou a uděli nám krásnou sestavu www.jelinek.e­u/nabytek-z-masivu#jidelna

Avatar uživatele
terkaprihodo

Tak něco takového bych hrozně chtěla. Masivní nábytek má prostě své kouzlo. Já se právě letos chystám investovat do nové kuchyně. Přemýšlím nad tím, že si ji nechám udělat na míru. Dívala jsem se, že kuchyňských studií je tady u nás v okolí poměrně dost, viz například https://entuzi­o.cz/kuchynska-studia-plzen/ tak asi zkusím oslovit některé z nich.

Avatar uživatele
GabulkaA

Reko kuchyně nám dělala firma. Ale co se týká vybavení, to jsem si zařizovala sama. Hodně jsem kupovala věci od https://www.o­rava.eu/cz/. Mám od nich spotřebiče v celým bytě, takže vím, že je to kvalita.

před 1092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klapalfr

No, jestli můžu mít jeden tip, tak co se vybavení do kuchyně týče, tak skvělý výběr mají třeba na Emaku, viz https://www.e­mako.cz/vybave­ni-kuchyne/ Když jsme rekonstruovali kuchyň, tak jsme právě odtud objednávali spoustu věcí a spokojenost.

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
monikam

My jsme si teda nechávali dělat kuchyň na míru s tím, že jediné, co jsme si dokupovali sami, byl dřez. Doporučili nám teda firmu https://eshop-blanco.cz/ tak jsme to ani nějak neřešili a objednali prostě tam granitovej dřez a musím doporučit. Vypadá dobře a zatím teda žádný zaschlý kapky nebo tak něco.

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

nejhorší snad na tom všem je že je to vybavení kuchyně mnohdy dražší než samotný jídelní stůl a tak.. myslím teď hrnce, talíře, příbory a nevím co všechno..

před 1985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

To si zase moc nemyslím.. jako když chceš mít doma kvalitní hrnce a spotřebiče, tak se prostě musí investovat..

před 1982 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

vím že je to drahé, ale když už teda to chci doma mít fajne a kvalitní, tak kde si to mám pokupovat ty věcičky?

před 1978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Jako záleží co berete jako drahé. My jsme kupovali nové hrnce do kuchyně a stálo nás to nějakých 18 000

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a nějaké takové eshopy s vybavením do kuchyně a do domácnosti existují? Znáte nějaké? poradíte?

před 2000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak co hotovo a dovybaveno? Já se teď pouštím do rekonstrukce, teda do vybavení :D protože jsem měl menší kalamitu doma, tak to musím všechno napravit :/ a docela se obávám, tak každá rada mi bude dobrá :D

před 2988 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a jejda, takové kalamity jsou prostě nejhorší… no a co by jsi rád za radu? Ráda poradím v nakupování jsem jednička :D

před 2987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

hele a co sconto nábytek máš s ním zkušenost nebo ne? ;) přemýšlím že bych to tam všechno pokoupil a bude to hotovo, bez starostí, hlavně to chci přes internet

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak na to jdi přes www.sconto.cz a tam si vybereš určitě, je tam toho hafo a cena je super i dovoz stojí za to ;) je to bezva a bez starostí zaklikneš, zaplatíš a nemusíš už vůbec nic dělat :D

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to by bylo nejlepší kdybych nemusel vůbec nic takového dělat :D ale nedá se svítit jak se říká, no koukal jsem se a výběr je teda dost veliký, tak mi potrvá než něco vyberu :/

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a pořešil si to nějak? nebo stále vybířáš… ono to trvá vždycky nějak s tím výběrem nábytku, ale to tak je :D takže máš už něco?

před 2959 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to víš že jsem se koukal a našel jsem pár zajímavostí, ale nejvíc se mi teď líbí tahle kuchyně https://www.scon­to.cz/produkty/kuchy­ne-elis-vcetne-spotrebicu--k-okamzitemu-odberu-2.html ale nevím jestli do ní půjdu, ještě to musím všechno přeměřit…

před 2957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak to pořádně přeměř, ale mně se docela dost líbí… ale tak záleží to na tobě ;) jestli si ji koupíš nebo n, ale já bych byla pro

před 2952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ještě se pokoukávám, ale tahle kuchyň zatím pořád nejvíc vede… tak uvidím jak to nakonec dopadne, sám jsem zvědav :D

před 2950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

dívej jaký jsem našla hezký jídelní stolek https://www.scon­to.cz/produkty/ji­delni-stul-alan.html je moc hezký, třeba se ti bude hodit nebo líbit :D

před 2949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no tak ten se mi zrovna moc nelíbí, ale když jsem se na to koukal tak se mi tam jeden zalíbil, ale ještě se pořád rozhoduju. Je to se mnou fakt hrozné, ale chci to mít doma hezké, když už to dělám…

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

kukejte jakou hezkou jsem našla kuchyni… https://www.scon­to.cz/produkty/kuchy­ne-paula-vcetne-spotrebicu--k-okamzitemu-odberu.html taková malá milá a utulná… v ní se teda musí vařit hezky, já jen mám doma větší prostor, tak musím šáhnout po jiné :/

před 2942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

super že diskuze tady pořád žije a že se zapojuje víc a víc lidí, to mám fakt radost!!! A děkuji za tipy, ještě sám moc nevím co koupím :/ ale už je k tomu dobře nakročeno… děkuji!!!

před 2938 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

zajímavá diskuze, já jsem si kupovala kuchyni ve www.sconto.cz a mají tam pěkný výběr, tak třeba si vyberete ;) hlavně si dejte záležet protože jinak to nedopadne dobře…

před 2924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

taky tam mám vyhlídlou jednu kuchyni, tak uvidím jak se rozhodnu :D ale asi jo už z tama něco málo doma mám…

před 2919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a co teda doma máš? :D jestli to není zase nějaká tajnačka :D a už to máš všechno nebo furt něco chybí? To je fakt hrozné vybírat nábytek

před 2899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

je to hrozné to je pravda :d ale tak když je na to chlap sám, tak mu to trvá… víš musím chodit do práce, dělat spoustu jinýchj věcí než jenom sedět u pc nebo chodit po obchodech ;)

před 2895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

pravdu máš ;) máte to těžké jestli jste na to sami , chlapáci :D protože jen ženy ví jak na to ;) :D ale tak kdybys potřeboval pomoci, tak klidně helpneme, ale to už ti tu psalo více holek :D

před 2895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

konečně to někdo uznal :D :D néé ono to jde, jenom to chce mít na to vybavování domácnosti více času, ale pravdou je že ve dvou se to lépe táhne

před 2893 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

čas je potřeba na všechno. jenom jsou to výmluvy :D :P ale tak myslím že si dokážeš poradit ne? nebo ti mám teda ještě nějak pomoci?

před 2892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak dokážu si poradit, to víš že jo ;) jen prostě třetí oko taky není nikdy marné … už kolikrát se mi potvrdilo, že když někdo helpne je to lepúší ;)

před 2867 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak s čím teda potřebuješ pomoci? co sis vybralo? hoď to sem a já ti řeknu na to svůj názor, v tomhle jsem dobrá věř mi!!! :D :D :D

před 2866 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

holky co tahle sedačka? https://www.scon­to.cz/produkty/se­daci-souprava-bergamo-3.html co si o ní myslíte? myslíte že je to v pohodě?

před 2863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

je v pohodě!! Za mě určitě bych do ní šla… takže být tebou tak neváhám a koupím si ji… na co zbytečně čekat? aby ses taky někdy vůbec dočkal…

před 2862 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

když říkáš :D tak to asi udělám. Ještě dneska se na nějaké kouknu a když si žádnou jinou nevyberu, tal ji zakliknu a koupím a bude to!!!

před 2861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

koukej a co tahle? https://www.scon­to.cz/produkty/se­daci-souprava-4-you-.html předpokládám že sis ještě nevybral :/ ;) jinak si ymslím že by jsi nám sem tu sedačku už hodil abychom záviděly :D

před 2838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak to jsem teda zvědavá jestli si to koupíš… no co teda? dopadlo to nějak nebo ses na to vybodnul?

před 2861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

hele klídek :D kuchyni už mám :) a to teda by ste koukaly holky jak se v ní dobře vaří, smaží a peče :D takže jeden z mnoha úkolů v mojí rekonstrukci je hotový :)

před 2837 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

heeééj!!! ty to děláš schválně že? :D já čekala že nám ji tady ukážeš tu kuchyň kterou sis pořídil a tys to tak elegantně zaobalil žes nám ji sem prostě nehodil :/ měl bys napravit svou chybu ;) :D

před 2835 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

vy taky musíte vidět a vědět všechno že? ženský jedny :D koukejte jakou jsem si pořídil :D https://www.scon­to.cz/produkty/kuchyn­sky-program-adela.html je boží!!!! a neříkejte že ne :D

před 2831 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

neříkám že ne… je moc hezká!!! na chlapa jsi vybral moc dobře :) a to se jenom tak nevidí.. seš šikula no a co teď dál ještě musíš zakoupit? dovybavit?

před 2830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak to jsem zvládnul dobře asi :D jinak už mi zbývá jen dovybavit zbytek a budu to všechno mít. doufám že to půjde líp než ta kuchyně, ta mi teda dala zabrat :(

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

zbytek už určitě hravě zvládneš :)) když jsi zvládl kuchyni tak si myslím že zbytek už bude pro tebe hračka ne? to už se v tom asi líp vyznáš než jenom v kuchyních… teda možná se pletu, ale snad ne :))

před 2821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no trochu se pleteš, ale to je jedno. Jdu se vrhnout na ten zbytek, aby pak nebyly zbytečné problémy, to bych byl nerad :) jinak teda už koukám a zatím nic nenacházím :/

před 2819 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no vida, koukejme se jak si chlápek s kuchyní poradil :) tak to seš šikovný!!! a pokročil si nějak už v tom vybavování domácnosti nebo zatím jen kuchyň?

před 2816 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to víš že si musím poradit ;) jak by taky né :) a jinak to docela pokročilo už se vrhám na další místnost, tak jsem zvědav jak dopadne obývák :D snad to bude rychlejší než s kuchyní :D

před 2808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a jejda, už se pomalu bojím zeptat jeslti to s tebou nějak pokročilo :) protože když kuchyň ti trvala tak dlouho, tak obývak podle mě bude trvat taky tak :D tak hurá do toho!!! fandím ti :)

před 2805 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

zas taková nula nejsem jak si myslíš nebo myslíte :D náhodou už jsem pořídil další nábytek do bytečku :P

před 2777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a jaký nábytek jsi pořídil? tak se pochlub? proč vždycky musíme z vás chlapů všechno tahat jak z chlupaté deky? to fakt nechápu… :D tak co teda máš?

před 2771 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tož jsem si koupil na zimní zahrádku totok křeslo https://www.scon­to.cz/produkty/hou­paci-kreslo-crystal.html je moc pohodlné, však se koukni a uvidíš :)

před 2768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no vidíš jaký jsi šikula :) ono když se chce tak to jde prostě vždycky ;) no tak co ti ještě teda zbývá pořídit?

před 2767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jasně že to vždycky jde :) a co ty? pořídila sis něco nového do bytečku, domečku nebo vůbec nic nepotřebuješ a máš všechno? :) já teda ještě všechno nemám :/

před 2766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

pořídila :D já když můžu tak nakupuju a pořád se snažím domů přinést nějakou novou věc :D tak v tomhle je to se mnou těžké, ale zase mají všichni radost :) co si ty našel?

před 2749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

spíš se pochlub ty co jsi našla ty? :D já tady furt něco dávám, jsem zvědav i na tvé úlovky nebo jak to mám nazvat :D

před 2742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

moje úlovky jsou zatím skoro nijaké, spíš jsou to fakt detaily do domova :d není to nic velkého, ale určitě jak pořídím něco většího tak to sem hodím :)

před 2738 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak se pcohlub… mě zajímají i detaily ty taky musí být v každé domovině… takže šup sem s něma jak vždycky píšeš :D

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak třeba jsem koupila malé stolečky :D takové příruční :D a taky jsem koupila i nový věšák :D nic velkého, ale to jsem už říkala :D

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

haléooooo, ty už se se mnou nebavíš nebo co? :))) tady píšu a bez odpovědi, tak teda nevím no…

před 2710 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak tohle jsem koupila :)) https://www.scon­to.cz/produkty/tv-stolek-latino.html takový televizní stolek, ale na televizi ho vůbec nepoužívám :D jde využít i jinak ;) takže paráda :)

před 2708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

hezky, pěkně, dobře ty!!! já jsem si říkal že bych něco takového menšího koupil na vánoce babičce, té by to určitě udělalo radost, tak se po tom musím kouknout :)

před 2706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no však se koukni :) ono to není vůbec špatné koupit takový dárek na vánoce, udělá to radost :) tak to pořádně promysli a uvidíš :)

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a jaké? to mi asi ušlo.. a něco většího se pořídilo? K nám domů jo… tak jsme moc spokojení, zatím teda :D snad to vydrží :D

před 2716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak se koukni a uvidíš jestli tam něco vybereš, ale myslím že by jsi mohl vybrat :) protože tam je toho tolik, že tam musí vybrat uplně každý :))

před 2691 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

koukal jsem se :) a našel jsem :D a taky jsem objednal, dneska nebo zítra by mi to mělo přijít domů, tak jsem zvědavý jaké to bude :) a co ty?

před 2684 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak já jsem vybrala že :D o tom žádná, já vždycky a hned vyberu :D stoleček https://www.scon­to.cz/produkty/kon­ferencni-stolek-albacete-.html koukej dobrý ne? a co ty sis vybral?

před 2676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no moc hezky jsi vybrala :) to se musí uznat :) šikovně jsi na to šla… já vybral jen decentní doplňky na nové a větší nábytky si nechávám čas :)

před 2675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

já jsem si koupila na vánoce věšák, jak já říkám… https://www.scon­to.cz/produkty/pred­sinovy-panel-pineto.html dobrý ne? Jancku a co sis pořídil ty na vánoce? teda pokud vůbec něco…

před 2674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

věšák? :D no tak proč by ne :D jestli se ti líbí, tak je to dobře že sis ho koupila :) a co něco nového objeveného?

před 2669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak co jste si ještě koupili? teda pokud vůbec něco, ja jsem si udělal radost a nakoupila jsem :D tak se pochvalte:)

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

koukejte, no není nádherná? https://www.scon­to.cz/produkty/o­byvaci-stena-enrique.html přemýšlím jestli ji do obývaku mám koupit nebo ne… co myslíte?

před 2644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak jestli se ti to líbí tak si to kup a taky jestli se ti to hodí do interiéru, tak je to v pořádku a kup si to a budeš šťastná :)

před 2643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

máš recht, mně se to taky líbí, tak doufám že sis to koupila, protože kdyby ne tak by to byla škoda :)

před 2642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a co holky, tak je něco nového nebo ne? :) koukal jsem se na netu a je docela dost novinek, já už mám zase něco vybraného :)

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak to víš že se něco nového najde, u mě teda snad vždycky :) a co u tebe? Koupil si něco? Já mám teď tip co pořídím, ale ještě rozhoduji :D

před 2623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no, pro sebe nevím, ale do mého domku jo :) koupil jsem novou postel do pokoje pro hosty. Koukej https://www.scon­to.cz/produkty/pos­tel-vintage.html dobrá ne? cena mi přišla nádherná, tak jsem ji prostě koupil

před 2621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

jak se zdá tak ses asi zalekl a nebo už si tady s náma nechceš psát… :D neboj nechci tě :) jen zase by to chtělo asi nějakou radu ohledně nábytku :D

před 2616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hezká, moc hezká :) na chlapa máš teda fakt dost dobrý vkus :) tebe bych chtěla asi jako chlapa… myslím že bychom si v tomhle asi rozuměli :)

před 2619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

žejo :) taky si říkám že nejsem uplně marný, ale tak ne vždy se mi to vyplatí a taky líbí žejo :) vždycky si to musím pořádně promyslet a tak :)))

před 2600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

promyslet to musí každý kdo kupuje nábytek, protože pak to tam nesedí a musí se to vyměnovat a tak ;) tak na to bacha a co teď budeš zařizovat? Nebo už máš všechno?

před 2599 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

všechno ještě z daleka nemám :D trvá mi to, ale o tom jsme se tady už bavili :D takže zase rozmýšlím co pořídím a měřím a tak, co ty?

před 2598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

furt to ještě nemáte všechno pokoupené? :D já bych teda měla nakoupeno hned, ale asi to fakt záleží :D jinak teda se pochvalte

před 2591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to víš že všechno ještě nemám :d trvá mi to a to jsem si tady i odargumentovat :D takže v klídku jo :)) co u tebe nového?

před 2588 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

u mě zatím nic :d ale už se to blíží… řeknu až mi to dorazí domů a budu s tím spokojená, teda snad budu spokojená :D doufám že jsem vybrala dobře :P

před 2578 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a teď už? dorazilo to nebo ještě né? jsem napjatý jak sáňky v létě :D nebo jak se to říká :D cos teda vybrala?

před 2571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

dorazilo, dorazilo a jak už bylo, tak i teď je spokojenost. Ale víš jak to je samochvála prostě smrdí… takže opatrně s ní :)
)

před 2559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a co vám teda dorazilo? co jste si koupili a ty jancku? taky něco nového v domácnosti? já bych si taky něco koupila, jen jsem zatím na nic nenarazila…

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

já jsem zatím nic nekoupil, ale teď se na to chystám tak jsem zvědav jak to dopadne, snad dobře :D a co vy děvčata?

před 2528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

já jsem si vybrala a a i koupila, takže já jsem teď spokojená a co vy? modrokakocka se dlouho neozvala tak uvidíme třeba něco má :D

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tož co sis koupila adelickoooo :D já teda pokukuji něco na zahradu, ale zatím jsem nic moc neprokoukl co by se mi líbilo …

před 2524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já už se vybavuji na zahradu :D koupila jsem si takovou sadu :) https://www.scon­to.cz/produkty/zah­radni-set-miami-2.html no není to perfekto?? co vy? a jak se vůbec máte?

před 2523 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem teda nic nekoupila, měla jsem teď hodně starostí a jinou práci a co jsis teda adelickoo koupila ? ukaž ne asi?

před 2524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

koupila jsem, to víte že jo :) a na dovrek a zahradku https://www.scon­to.cz/produkty/slu­necnik-5046100b.html myslím si že je super ale hlavní je že se bude v létě hodit :)

před 2517 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

děvčata dobře vy!! ono ten letní nábytek na zahradu a tak je fakt potřeba, též bych se měl po něm pokuknout…

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem taky vybrala, ale ukážu až mi to dojde, protože jsem to zaklikla dneska, tak budete muset počkat :D ale vy se pochlubte… mám pocit že se tady chlubím jenom já…

před 2504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pořád se jen chvástáte ale neukážete co jste si pořídili :D takže já teda nevím, ale moc ráda bych věděla co teda máte :)

před 2496 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem si koupila tuhle skříň https://www.scon­to.cz/catalog/pro­duct/view/113193045­39110100 tak co na ni říkáš? líbí se ti? mně teda přijde krásná a bude mi sedět :)

před 2491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hezký den!! no hezky pěkně na mě je teda moc tmavá, já bych si koupila prostě nějakou světlejší, ale to je pak o tom co se komu líbí :)

před 2491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

mně přijde v pohodě, docela se mi líbí a co ty adelickoo něco co tě zaujalo nebo něco co jsi si koupila?

před 2479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pár věciček mě zaujalo, ale ještě jsem zatím žádnou nekoupila… ale asi koupím, říkám si: však co, proč bych to doma nemohla mít hezké :)

před 2471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já se vám pochválím, já jsem si koupila tuhle skřín https://www.scon­to.cz/catalog/pro­duct/view/934146166­6710100 líbí se vám? mně se líbila a měli ji v akci, tak ji prostě mám :D

před 2469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hezky pěkně :) mě to čeká už tento měsíc, snad teda konečně něco pěkného domů pořídim :) koukala jsem se a furt se nemůžu rozhodnout co nakoupit :)

před 2445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jo???? a co jsi si vybrala nebo ještě vybíráš? nebo tak co si chceš pořídit? ale jancek se nám nějak odmlčel. :D beztak dovolenkuje :)))

před 2443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

promintě že jsem dlouho neodpovídal, ale byl jsem málo na internetu a taky v zahraničí a ták… jinak jsem taky pěkně nakoupil :)

před 2442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a co jsi pěkně nakoupil? doufám že bylo v zahraničí dobře a na dovolených a nebo tam všude kde jsi byl :) takže se taky pochlub co jsi nakoupil

před 2441 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já se teda zatím nemám čím pochlubit, takže já se vzdálím :D ale jak tak koukám tak vy nakupujete snad pořád :D

před 2433 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

já teda nevím, ale mám ten pocit že já tak často nenakupuji… spíš to dlouho vybírám. to je můj problém, takže tak :)

před 2411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

to je problém všech :D všichni dlouho vybírají a pak se stává že se přebere a co z toho? nic… je to pak na nic :D takže bacha na to :D

před 2409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

je to tak, ono se říká že člověk má nakoupit první to co mu sedí v očích, ale nevím, já bych to tak nekoupila protože by mi to vadilo že to nemám promyšlené

před 2406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

jo jo, jen je to někdy fakt těžké něco najít. a co ty ? nakoupila jsi si něco nového nebo vůbec nic? :)

před 2405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

koukejte co jsem si koupil :D https://www.scon­to.cz/produkty/ko­moda-yoga-6532.html hustý že? :D co vy holky pochlubte se :P

před 2404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hustě ty!!! já se pořád pokukávám co bych koupila, ale už tento měsíc něco musím nakoupít, tak uvidíme jak to dopadne

před 2388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a už jsi se dokoukala a už jsi si konečně něco vybrala? nebo stále nic? to jsem zvědav co z tebe tentokrát vypadne :D :D :D

před 2385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já se nestačím divit, vy pořád máte co na práci že? pořád je co nakupovat… ale já jsem uplně tejná jako vy, takže jsem s váma, ale zklamu vás, nic nového nemám…

před 2383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak já teda jako pořád nenakupuji :D já se snad spíš koukám a pak sem tam něco koupím, nejsem moc bohatá, takže nemůžu nakupovat pořád…

před 2381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ale to tak máme asi všichni… že se nejdřív koukáme a pak nakupujeme :D tak to prostě je a tak to taky chodí… já jsems e zrovna koukal a našel jsem tuhle sedačku https://www.scon­to.cz/catalog/pro­duct/view/106540250­11110100?recom­mender_box_pla­cement=homepa­ge_recommended&re­commender_box=qu­articon

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

sedačka je moc hezká :) a koupil sis ji nebo sis ji jen vyhlídnul? :D já teda bych zase asi dlouho přemýšlela jestli ji teda koupit nebo ne :D

před 2375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

hahaááá a už ji mám i doma :) v pátek mi ji přivezli a jsem teda dost spokojený :D haa holky, tak teď mi můžete závidět :D

před 2363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

šťastný to muž :D tak to se máš no já budu teď na vánoce nějaké nábytky a dekorace kupovat do domácnosti, tak jsem sama zvědavá co nakonec vyberu :

před 2360 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no nakonec ne :D ještě se poohlížím a ješě čekám jestli příjde třeba nějaká nová kolekce nebo tak :) tak uvidím jak to dopadne

před 2374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a dopadlo to nějak? nebo nijak :D já už jsem si zase něco vyhlédla, tak uvidíme :) ale asi si to dneska objednám :D

před 2356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

vy se oba máte, to zase budu jediná která ještě nic nekoupila :D ach jo, tak se aspoň pochvalte co všechno už máte koupeného :D

před 2356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maruusa

jééé my jsme si novou kuchyni dělali v létě o prázdninách :D ale už by to chtělo i jiné pokoje doopravit, máte tipy,? :D

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a jaké pokoje máš na mysli? ono se ty nábytky docela specializují a to je pak ale dražší ;) takže záleží jestli chceš spešl prodejnu nebo takovou tu univerzální jak já říkám :)

před 2335 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

já taky klidně ráda pomůžu… vybavování nábytkem do domácnosti mě fakt baví, takže jestli to jde tak budu moc ráda :)

před 2332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maruusa

tak třeba potřebujeme nový obývák a novou ložnici, to si myslím že je u nás teď fakt aktuální problém. Už to máme zastaralé a poničené

před 2330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Nakupte na vánoce ne? a je to vyřešné dary pro celou rodinu :D nééé, dělám si legraci, tak jsou i levné obchody s nábytkem a pak jsou specializované a ty jsou dražší..

před 2329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maruusa

to já vím :) a ráda bych brala ty kde jsou ceny rozumné a hezké věci a velký výběr, ale asi jsem moc náročný :/

před 2321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak co? Už máš nějaký tip kde je to fajne? já bych ti klidně poradil, ale už jsem to tady psal několikrát :D :D

před 2320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maruusa

zatím nemám… popravdě jsem to teď neřešila, ale teď už to začínám zase řešit…

před 2300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

však jasné :) ty víš kdy na to budeš mít dostatek času :) jinak teda už jsi něco alespoň objevila? nebo jsi se ani nekoukala??

před 2294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Jancku a co ty? Ty jsi něco koupil nového do tvého domečku nebo taky nic? :) mám pocit že jsem v nakupování nábytku už jenom já

před 2282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Já ještě zatím nového nic, ale už se na to chystám :D a co ty a ostatní? co třeba adelickaa ta se dlouho nevyjadřovala co a jak

před 2280 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hele!!! Nezapomínejte na mě, já v tom jedu s váma!! :D taky jsem v nábytku jako doma a pořád něco vybíram, jen včil čekám na penízky… co vy?

před 2279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Však v klidu, tak se poděl o to co jsi si nového koupila do domečku? :D nebo nic? to se mi nechce nějak věřit, že ty by jsi doma neměla něco nového :D

před 2274 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Já se ráda podělím, s tím problém nemám :D dobře, tak pokukuji že si koupím takovou skříň https://www.scon­to.cz/catalog/pro­duct/view/107145006­23510100?recom­mender_box_pla­cement=homepa­ge_recommended&re­commender_box=qu­articon co myslíš? je v pohodě?

před 2266 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Co by to nebylo v pohodě :) jakože v klídků :)) tak jsi spokojená jo? :) já teda taky chci něco koupit, tak uvidím co ještě to bude

před 2255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Jasně že jsem spokojená :) a v tomto nábytku jsem zatím byla vždycky spokojená :D takže pohoda a co ty jancku? dobré všechno?

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

u mě všechno dobré :) já jsem si domů nic nepořídil, ale mamce do bytu jsem koupil novou obývací stěnu, mrkej :) https://www.scon­to.cz/catalog/pro­duct/view/469074416­4810100?recom­mender_box_pla­cement=homepa­ge_bestseller­s&recommender_box=qu­articon co na ni říkáš?

před 2238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

To musela mít teda maminka radost, je docela pěkná :) já jsem se koukala a taky bych si teda vybrala :)

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

To si piš že měla radost!!! A co ty? nějakou novinku jsi si pořídila domů nebo zatím hledáš nebo ani už nechceš si nic teď pořizovat???

před 2225 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já se nestačím divit!!! Vy pořád máte co nakupovat, to mi neříkejte že to ještě všechno doma nemáte vyměněné :D jako chápu, že když nejsou penízky tak to jde všechno postupně.

před 2223 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

To víš, nemůžu si dovolit mít všechno hned :D proto to taky dělám postupně ;) takže to trvá :)

před 2222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jejdaaáá vždyť tak to tady máme všichni… málo kdo má rovnou peníze na kompletní rekonstrukci a výměnu nábytku v celé domácnsoti… já to taky tak mám, proto pořád vybírám a nakupuji. nic není hned :D

před 2203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

též to mám tak ráda :D pěkně v klídku!! Ono když je to nakupování narychlo tak vždycky vyberu něco špatně a pak si nadávám :D

před 2193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a nakoupili jste něco nového? :) nebo našli jste něco inspirativního? já budu ve vybavování domácnosti pokračovat dál :)

před 2189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

děvčata, jak to tady tak pročítám, tak musím uznat, že asi opravdu máte rády nábytek a nakupování :D poradíte teda kde je to dobré na nákup nábytku?

před 2168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

dobrovolně se přiznávám, ano mám ráda nakupování nábytku a taky se ráda o nabytek zajímám a koukám se co kde se vyrábí a prodává :)

před 2166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

já pokračuji také dále, ale zatím nic moc.. spíš teď řeším jiné věcičky než nábytek do domu :) ale příjde do neboooj

před 2189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

přesně tak!!! Navíc já to mám tak rád a vyhovuje mi to, že si to můžu takhle postupně a v klidu vybírat :D

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

nooo pochlub se co jsi objevila, nebo co jsi si koupila, teda pokud jsi to už koupila :) ale pochopím že ještě ne. taky to mám vždycky na dlouho

před 2285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já se teda zatím nemám čím pochlubit, takže já se vzdálím :D ale jak tak koukám tak vy nakupujete snad pořád :D

před 2433 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

u mě cajk :) já jsem spokojený a je u mě všechno stejné :) jen se tak pokukuji a potřeboval bych už vyměnit, obměnit domácnost..

před 2555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Levandule33

Ahoj, co se týče vybavení kuchyně, tak jsem si všechno nechala poradit přímo v Oresi, kde jsem kuchyni brala. Jejich kuchyně mě zaujali hlavně designově. Brala jsem od nich teď tu novou značku Livanzu. Nacenili mi to i se spotřebiči, tak jsem se pak mrkla na net a ceny byly podobné, tak jsem je rovnou vzala všechno u nich.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fendibendi

Oresi jsou fajn, taky jsem tam nakoupil skvělý věci. Poslední dobou jsem si ale dost oblíbil tenhle obchod https://gastro­mania.cz/ Minulý týden jsem koupil přítelkyni litinovou pánev k vánocům, tak snad z ní bude mít radost, ráda vaři, takže by ji to mohlo potěšit.

před 2703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no nemusí být se spotřebiči. Spíš by mě zajímalo kde mají zajímavé, cenově dobré a hlavně kvalitní kuchyně. To už si pak sama poradím… ;)

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

být tebou tak se mrknu po netu. já jsem si vybavoval byt ve sconto nábytku a neměl jsem žádný problém a jsem spokojený… tak třeba se ti tam něco bude líbit…

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no mně se líbí docela dost věcí… ale na tom netu je to přece jenom jaksi zkreslené nebo jak bych to řekla… ;) ale to asi tak nějak přijde co mě trefí do oka tak to koupím a bude kuchyňka hotová :D

před 3187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no a jak to teda dopadlo? už něco padlo do oka nebo stále nic a pořád rozhodování a váhání? ono kuchyní je v dnešní době už dost ;) tak aby si pak kdyžtak nepřebrala… ;) :D

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

neboj se nepřeberu!!! ;) to si zase ohlídam. jinak teda už nějaké tipy mám, takže uplně v klidu!!!

před 3168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jo? tak to jsem rád že už nějaké tipy máš a které máš? povídej? taky se poděl o své zkušenosti :D jestli to teda není přísně tajné…

před 3167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no tak třeba tahle kuchyně se mi moc líbí https://www.scon­to.cz/produkty/kuchy­ne-bibiana-1.html ale jak říkám mám víc tipů, takže pořád pročítám, proměřuji a tak ;) no ještě to asi chvilku potrvá než se rozhodnu kterou si zakoupím.

před 3167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no a které tipy teda ještě máš? Pokud si ještě teda nekoupila ;) teď jsem neměl moc času, tak jsem se tady moc neukazoval, tak promiň. Takže co? Už je pořízeno nebo ještě stále vybíráš? :D

před 3134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak třeba tahle mě zaujala ze všech nejvíc https://www.scon­to.cz/produkty/kuchy­ne-cora.html ale mám tam víc tipů, takže se pořád nemůžu rozhodnout do které z nich pudu…

před 3133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no vždyť ta je hezká, tak proč si ji nekoupíš když se ti líbí? ;) já bych do ní šel se v ším všudy ;) mohli by ti to i sami dovést a nemusíš ani lítat po obchodech… to bys měla nejlepší.

před 3132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no já vím, jen prostě nechci to uspěchat, přece jenom ta kuchyn musí nějakou dobu vydržet a musí se mi líbít, aby vydržela v mých očích nějakou pěknou dobu hezká :D chápeš asi…

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no já ti rozumím, přece jenom to není investice do pěti tisíc korun, ale vyšší, tak si opravdu radši nech na to čas, at to nepodceníš a nelituješ pak toho že sis koupila takovou kuchyňku… takže se pořád rozhlížíš co? :D

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no nechávám si čas, ještě počkám a pořád vybírám. Takže se spěchem jít někam jinam než k výběru kuchyně, prostě bez stresu a žádného spěchání. Pěkně v klidu si to snad zařídím…

před 3110 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no vždyť jo!!! udělej si to příjemné, to vybírání kuchyně, hlavně bez těch stresů… no a pokročila si teda nějak nebo vůbec ne? :D i když jsem chlap tak jsem taky zvědavý :D co a jak :D

před 3104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak!!! Příjemně a snad už definitivně jsem vybrala :D https://www.scon­to.cz/produkty/kuchy­ne-rio-vcetne-spotrebicu--k-okamzitemu-odberu.html co myslíte bude stát za to? Nebo mám ještě hledat?

před 3103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no tak to je teda hezká kuchyn.. no a koupila sis ji nebo sis to rozmyslela? A vybrala jsi jinou? Jak to teda dopadlo? Myslím že tady nemám moc co radit, protože každý si stejně vybere kuchyň jakou chce :D takže jak to dopadlo?

před 3088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

že je hezká? No ještě jsem si ji nekoupila, ale těžce o tom přemýšlím ale pevně rozhodnutá nejsem :D koukám se ještě na nějaké a uvidím jestli mě nějaká ještě oslní…

před 3081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no je hezká a když nejseš pevně rozhodnutá, tak ji ještě nekupuj a počkej si až budeš rozhodnutá ;) je to kuchyň, není to jenom tak… tak bacha na to ;)

před 3071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no počkám si. Nic s tím neudělám a rozhodně to nebudu lámat přes koleno. A bacha si právě dávám. Napadlo mě že bych koupila rovnou i se spotřebiči aby to bylo pak jednodušší, ale to nevím kde dělají dobře.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no tak to udělej přes ten sconto nábytek ;) tam to dělají i se spotřebiči, tak to budeš mít rovnou v jednom a ve finále je to obrovská výhoda ;) jen teda už zbývá prostě si vybrat :D a bude to!!!! Máš vybráno? :D

před 3060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

fakt to tam dělají i se spotřebiči?? To jsem vůbec nevěděla. Možná kdybych to pozorně četla tak to vím, no tak teď se kouknu znova i s vybavením :D

před 3050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jo dělají a v tom je to docela boží, že to je opravdu bez jakýchkoliv dalších problémů a komplikací, tak neváhej a jdi do toho!!! Co ti brání? :D takhle bys zbytečně zase hledala …

před 3042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

asi máš pravdu, tak to asi už nebudu nijak prodlužovat a zakliknu to a budu čekat doma až mi to dovezou,ale asi to nechám až na nový rok, protože teď před koncem roku toho bude asi dost… a nebo si počkám na slevy :D

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek