Avatar uživatele
nyjono

Jaké nejdražší víno jste pili? A kde?

Popř. njaké vzácné pivo či jiný alkohol.

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/505181-cisnice-omylem-hostum-nalila-vino-za-132-tisic.html

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nic moc. Sám jsem si při příležitosti odchodu do důchodu koupil fortifikované portské Tawny Port, tuším za 160 kč. Taky jsem dostal jako dárek 0,3 l lahvičku několikanásobně dražšího ledového vína tuzemské výroby – to byl koncert pro mé chuťové buňky. Kolik ale stála nevím.
Stejný článek mě taky zaujal: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bylo-by-mozne-neco-takoveho-u-nas

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Nejdražší víno jsem pil patrně v hotelu Majestic Plaza v Praze, ale nepamatuju se, co to bylo přesně. Ani nevím za kolik, protože jsem ho neplatil.

A pak jsem pil československou whisky Hammerhead. Tu mi jeden kamarád dal ochutnat. Nejsem znalec whisky, obvykle mě moc neláká, ale tahle mi chutnala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Najdrahšie víno pre mňa bola, pre mnohých „odborníkov“ a znalcov, slabá a trpká podradná zmeska, ale zahnala smäd a zachránila zdravie. Keď nie je voda, oceníte aj víno.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikdy jsem nepil víno. Jsem abstinent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nemám ponětí, občas s nachomýtnu ledaskde a strčím sosák do ledasčeho, ovšem v jistém smyslu by se dalo říci, že nejdražším vínem, které jsem kdy pil byla dvojdecka obyčejné moravské Frankovky v normální restauraci, to je ovšem na delší psaní… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Cosentino TheZin 2003, láhev za 1600, doma, dostal jsem jej od dovozce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… s jedním známým, bylo sice prý vobyčejný, jestli si dobře pamatuju tak bílý, ale jeho to stálo druhej den dvacet tisíc … jo, měl se vyspat …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek