Avatar uživatele
Zvědavý

Jaká je nejlepší whiskey kterou jste kdy pily ??

Ten pravý, ten nejlepší požitek.
Doplňuji:
Oslovuji vás všechny :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mirdas před 3649 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co ta češtin??
😁
Z ´levných´ whiskey*) preferuju Tullamorku, ty ´dražší´ (´mnohaleté´) nejsem moc schopen ocenit.
Ale slivovica je slivovica…
😉
*) whiskey pochází buďto z Irska nebo USA, whisky ze Skotska nebo Kanady (samozřejmě se hlavně liší receptury, název není tak podstatný)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Pily – znamená, že oslovuješ jen ženy…né? ( pardon )
Na pití je nejlepší slivovice a ne vodka nebo whisky…a whiska je sice cítit vanilkou ale chutná vždy jen čističem oken…a to každá, takže bohužel – nedoporučuji…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Agneta – pokud to bylo cítit vanilkou a chutnalo to jako čistič oken, tak to rozhodně nebyla whisky ani whiskey. To vypadá spíš na levný tuzemák.
Doplňuji:
Manžel pije Bushmills, říká , že je to dobré, ale nevím jestli to je whiskey nebo whisky.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Daniels

Nebudu komentovat vkus, ale ze zkoušených je zdaleka nejlepší Danielsova. u krbu, v křesle vychutnávat. Podle čeho myslíš že mám svůj nick. Pozor! Je nutné se k ní propít. Jinak asi opravdu skončíš u názoru že whiskey je režná s mýdlem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Mě chutná Jack Daniel's a Jameson.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamix

Já jsem si na základě recenze z https://whisky­arum.cz/macallan-12-recenze/ objednal rovnou whiskey od klasické skotské značky Macallan a musím říct, že za ty peníze to vážně stálo. Je to však alkohol, kde si člověk nalije jednu skleničku při zvláštní příležitosti, rozhodně to není věc na klasickou party, to by bylo mrhání kvalitním alkoholem. :)

Nový příspěvek