Zvědavý

Jaká je nejlepší whiskey kterou jste kdy pily ??

Ten pravý, ten nejlepší požitek.
Doplňuji:
Oslovuji vás všechny :)

Nejlepší odpověď
anonym

Co ta češtin??
😁
Z ´levných´ whiskey*) preferuju Tullamorku, ty ´dražší´ (´mnohaleté´) nejsem moc schopen ocenit.
Ale slivovica je slivovica…
😉
*) whiskey pochází buďto z Irska nebo USA, whisky ze Skotska nebo Kanady (samozřejmě se hlavně liší receptury, název není tak podstatný)

Další odpovědi
Agneta

Pily – znamená, že oslovuješ jen ženy…né? ( pardon )
Na pití je nejlepší slivovice a ne vodka nebo whisky…a whiska je sice cítit vanilkou ale chutná vždy jen čističem oken…a to každá, takže bohužel – nedoporučuji…

Lamalam

Agneta – pokud to bylo cítit vanilkou a chutnalo to jako čistič oken, tak to rozhodně nebyla whisky ani whiskey. To vypadá spíš na levný tuzemák.
Doplňuji:
Manžel pije Bushmills, říká , že je to dobré, ale nevím jestli to je whiskey nebo whisky.

Daniels

Nebudu komentovat vkus, ale ze zkoušených je zdaleka nejlepší Danielsova. u krbu, v křesle vychutnávat. Podle čeho myslíš že mám svůj nick. Pozor! Je nutné se k ní propít. Jinak asi opravdu skončíš u názoru že whiskey je režná s mýdlem.

NelieM

Mě chutná Jack Daniel's a Jameson.

Kamix

Já jsem si na základě recenze z https://whisky­arum.cz/macallan-12-recenze/ objednal rovnou whiskey od klasické skotské značky Macallan a musím říct, že za ty peníze to vážně stálo. Je to však alkohol, kde si člověk nalije jednu skleničku při zvláštní příležitosti, rozhodně to není věc na klasickou party, to by bylo mrhání kvalitním alkoholem. :)