Bronzový

Chutná vám více bílý/hnědý/černý rum s kolou nebo whisky s kolou?

Jestli ani jedno nebo jste abstinenti, tak prosím neodpovídejte :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Míchat whisky s kolou? To je jako míchat pivo se sodovkou a vydávat to za ochucené pivo...Takové prasárny já nedělám

Další odpovědi:

Zlatý

bílý bez coly !
a slivovice :))

Bronzový

Rum jen s plachetničkou, Jindřichohradecký a když tak jen a pouze s kofolou !!! a když whisky,tak jen s přáteli a max se sodou,s kolou je to barbarství!!!!

Zlatý

Klasický rum samotný je -nepitelný-. Takže jedině jako nějakou dobře udělanou míchačku z něj. Neplatí pro 3 a víceleté rumy. PS: myslím,že někteří uživatelé si pletou rum s destilátem patřícím pod "ostatní destiláty" . Rum = destilát z cukrové třtiny...

Bronzový

rum - jakýkoliv (bez koly)
whisky nee - radši rum

Whiskey s čímkoli je zvrhlost...!
;-)
Takže pokud s kolou - pak rum.

Stříbrný

Prasit whisku colou? Kterýho puber´táka to napadlo..Jinak já to moc s kolou nemíchám ani rum.Mám radši samotnej.Proč tomu kazit chuť colou,zvlášť u lepšího pití.

Diskuze k otázce

Bronzový

Hamon

Panebože, proč ku*vit dobré pití? Navíc takovou sra*kou? Po Cole se mi zvedá žaludek.

Bronzový

Questman

Takový božkov je podle mě vážně nepitelný samotný ale třeba s RC colou je to mňamka a nejlepší pití ke kompu :)
Jasně že nejlepší je desetiletá whisky atp. ale vážně, když jdete s kámošema něco slavit (ožrat se) tak na to použijete pití za x tisíc? :D
Podle mě je škoda lít dovnitř něco, co jde za pár hodin stejnou cestou ven :D

Zlatý

mojitek

no když se chce člověk naládovat za co nejmíň někde ...aby na díze nevydal za to majlant,tak vizoura nebo něco s kapkou příslušné limonády nebo džusem.PS: Božkov se mezi rumy nepočítá...

Bronzový

Questman

Je to třtinový - hnědý rum, tak proč by se nepočítal? U nás to byl odjakživa rum, takže nějaká zas** Unie do toho nemá co kecat.

Mě osobně teda rum s colou chutná víc než třeba vodka s džusem. Mě tak nějak celkově vodka moc nejede a největší zklamání byl pro mě Russian Standard za cca. 500, kterej chutnal stejně jako vodka z lídlu za 100. To mě vážně naštvalo.

Zlatý

mojitek

tak pokud jde o třtinový,to je něco jinýho.Já reagoval na příspěvek -"rum" s plachetničkou a na Božkov..

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.