Kepler

Bylo by možné něco takového u nás?

Číšnice omylem přinesla hostům víno za 132 000,– místo za 7600,– Zakladatel a majitel restaurací Hawksmoor Will Beckett prohlásil, že manažerka je jinak skvělá zaměstnankyně a nemá cenu ji kritizovat za jednu chybu.
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/505181-cisnice-omylem-hostum-nalila-vino-za-132-tisic.html
Tak tomu říkám frajer! Co by ona nešťastnice asi vyfásla u nás?

Odpovědi
marci1

Pokud by se to stalo u nás v podobně „cenové“ luxusní restauraci, možná stejně, možná zcela jinak.
Pro onu restauraci to byla výborná reklama a vlastně za pár šupů. 🙂

nyjono

No … myslím, že tady (v ČR) by tak tolerantní nebyli.
I když to je slušná reklama. I pro vedení, myslím tím lidi. Že zákazníci poznali, že jsou rozumní a chovají se dobře i k peronálu.