terkakik

Jaké máme sekty?

Nejlepší odpověď
Alesh

Co máte doma, to nevím, ale já mám v lednici Bohemia sekt. 😉

Další odpovědi
Banán88

… sektou je jakekoliv mensinove statem neuznane nabozenstvi.. nejznamejsi u nas asi Jehova ci Mormonove .. ale jsou i dalsi, google by napovedel..

Kazdopadne, je to diskriminacni nazyvat jina nabozenstvi sektami..

anonym

Bohemia sekt mě taky napadl.už jsi jednou podobnou otázku položila

houbín

Sekta je většinou negativně vnímaná menšinová náboženská skupina, těch je opravdu hodně. Pak tu máme pozitivně vnímané sekty, alkoholické šumivé nápoje :)

Emefej

Brut, Extra-Dry, Sec, Demi-Sec a Doux.