Tw!st

Jaké/které jsou vaše oblíbené knihy/autoři?

Já osobně miluji knihy od Kiyosakiho, dnes jsem si ale koupil RESTART, tak se těším, až si ho přečtu, četli jste to někdo? Pokud ano, co na tu knihu říkáte? Která je vaše oblíbená kniha a proč zrovna ona? Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

K. Čapek, A. Lustig, H. Murakami, R. Fulghum, G. Orwell a B. Traven mě ještě nezklamali žádnou svou knihou – všechny jsou vynikající. Proč – zejména pro svou originalitu a jedinečný styl, někteří pro laskavý humor a moudré myšlenky, jiní zase pro umění uvést čtenáře ve strhující napětí.
K mým nejoblíbenějším knihám dále patří „Hovory s Bohem“ N. D. Walsche. Další nesmrtelná díla – J. Hašek: „Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války“, Z. Jirotka: „Saturnin“… jak říká Drap, kdybych se měl rozepsat, asi bych to tu zahltil.
Velmi specifickou knihou, kterou jsem si zamiloval, je „Word Freak“ od Stefana Fatsise, rukopis mého překladu zatím leží na korektuře.

Další odpovědi
iceT

Dan Brown, Robert Ludlum, Nora Roberts, James Patterson, Scortia/Robinson, T.Block, Preston/Child- to jsou jen ti, co jsem od nich četla více titulů a snad ani jeden mě nezklamal. Jinak jsem četla spoustu knih, o nichž si nepamatuju, kdo je napsal.

Rocker

Dmitry Glukhovsky, četl jsem Metro 2033, Metro 2034, Soumrak, Budoucnost, teď čtu Metro 2035.