Jaké je vaše NEJOBLÍBENĚJŠÍ PSÍ PLEMENO?

Jaká je vaše nejoblíbenější psí rasa a proč? Co máte na tomto psovi nejradši?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je jich mnoho,měli jsme boxery,stafordy,ted mám trpasličí pinče od roku 1988,a neměnila bych.Sportovní,hlídací pes v malém balení!

Zdroj: www.hoddogpinc.estranky.cz

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý retrívr, čivava, bernský salašnický pes,...

Bronzový

Já se celkově přikláním k ohařům jako takovým. Je to nádherný pes. Výmara má neteř a já mám německého ohaře kříženého s pointrem.
A ještě se mi líbí kavkazáci a anatolský pastevecký pes. Prostě líbí se mi velcí, silní psi.

výmarský ohař krátkosrstý.. má skvělou postavu a krásně zbarvenou srst.. napsal bych i povaha.. ale ta se často liší

Pokročilý

boxer, kvuli super vlastnosti

Bronzový

Bígl, border kolie a jezevčík.

americký kokršpaněl,je jak malé dítě,všemu rozumí,poslechne na slovo,jenom se někdy bojím,aby mi neodpověděl,to bych si asi sednul na zadek.

Nejlepší je Karl von Banhoff česky vořech.Chytrý,vděčný a zdraví pejsek.Ona ho totiž příroda vybavila vším aby přežil i na ulici.Z vlastní zkušenosti doporučuji měl jsem takového 16 let,nikdy nemarodil nikdy neměl špatnou náladu!!Vždy si věděl rady!

Ano souhlasím český voříšek je zdraví ( mame ho 7 let a nikdy nebyl nemocny) taky je chytrý a oddaný jestli bysis ho pořidila dej pozor a pozorně si prohlédni (pokud je to možne) oba rodiče jestli ne tak alespon matku protože tady neni jasne jak bude velky jakou bude mit barvu atd.

Pokročilý

Mě se strašně líbí zlatý retrívr. Je velkej a hezky chlupatej a ještě když vyplazuje jazyk tak je k sežrání. Ale líbí se mi třeba i bernský salašský, labrador, bígl atd.

nejvice zlaty retrívři a takovi ti menší psi
ale i někteří větší

Diskuze k otázce

Péťa5

Moje nejoblibenější plemeno je Bígl...a proč?Ví když e nejhůř..nebo když brečim poznáto..!běži ke mně a začne mě olizovat..!:-)

Pokročilý

bubukaa

KŘÍŽENEC

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.