norek

psi plemeno

jake je nejlepsi psi plemeno pro 5ti letou holcicku aby vse vydrzelo a nekousalo

Nejlepší odpověď
alenka901

Zlatý retrívr (golden retrívr)
Charakteristika: Mimořádně přátelský, milý a důvěřivý pes beze stopy agresivity, považovaný za jedno z nejlepších plemen „k dětem“. Přiměřeně temperamentní, inteligentní a snadno ovladatelný.

Další odpovědi
Dandi

Doporučuji jorkšírka Povaha jorkšírského teriéra

Jorkšírský teriér je bystrý, inteligentní a velmi živý pejsek s kouzelnou povahou a vzhledem. Tento pes je veselý a velmi společenský. Jorkšír je nejšťastnější je v blízkosti svých milovaných páníčků ať už je to v bytě nebo v domku se zahradou. Je dokonalým společníkem, který s Vámi vydrží celý den – ať už v posteli a nebo na dlouhých procházkách.

Jorkšírský teriér je velice oddaný svému majiteli. Tento pes vyniká pevným zdravím. Je to veselý a společenský pes. Nádherně se chová nejen ke všem členům rodiny, ale i k ostatním domácím zvířatům.

Zdroj: http://www.yor­ksirsky-terier.cz/yor­ksirsky-terier/

Jituna

petilete dite jeste uplne samo bez pomoci rodicu nazvladne zadneho psa. pozor jork.terier je hlavne terier v zádnem pripade hracka ne kazdy snaši deti a je to velice temperametni pejsek vyzadujici spolecnost a pohyb.

Zdroj: vlastni dlouholete zkusenosti

Lencis

Nechala bych si poradit odborníkem. Nicméně bych upozornila že nezáleží jen na plemeni, ale hlavně na výchově, případně genech. Takže pokud vám jde o to, abyste doma měli psa kterému můžete věřit, určitě se připravte na to že bude potřeba se mu plně věnovat.

Attack-design

skvělí jsou labradorští retrívři, ovšem musí se dobře naučit pak jsou neohrabaní jak kobyly a vzhledem k tomu že jsou velcí byste si museli dávat pozor, eventuelně zkuste voříska přibližně středového vzrůstu, nebude vás to nic stát a jsou to velcí mazlové

Barunna

rozhodně zlatý retrívr nebo labrador, hodnější plemeno psa neexistuje. problém může být jen v tom, že jsou celkem velcí, a když si chtějí hrát, můžou malé dítě povalit. Já bych k tak malému dítěti psa ještě nedávala, pořd je to zvíře, kterému není možné 100% důvěřovat. Ale pokud chcete, retrívr je nejlepší volba

FiveGirls

Dobrý den doporučuji jezevčíka a raději od štěněte ať si na vás a holčičku lépe zvykne.

maddox

Rozhodně se musí vybírat také podle toho, kolik času mu bedeme sami věnovat. Osobně bych zavrhl zde navrhovaného Yorkshirského teriéra a hlavně Jezevčíka. Obecně Kokršpaněl a Jezevčík jsou jedni z nejhůře zvladatelných (ač to zní podivně) psů. Osobně bych doporučoval, s ohledem na svou vlastní veterinární praxi, psa flegmatického, vyrovnaného… Což je například zde jmenovaný Labradorský nebo Zlatý retrívr… Já osobně bych si ale vybral Bernského salašnického psa, protože je opravdu klidný a vyrovnaný.

Zdroj: vlastní veterinární praxe