Kiodex

Jaká je podle vás smrt na elektrickém křesle?

Myslíte, že na elektrickém křesle člověk vážně trpí nebo během chvíle ztratí vědomí a jedná se vlastně o klidnou smrt?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JlpDHDug­ZsQ

Nejlepší odpověď
Rokio

Musí to být peklo

Je to horší než smrt injekcí.

Další odpovědi
klimes.ka

Během chvíle ztratí vědomí a je mu to jedno

Zajímavé video, ale asi vždy záleží na konkrétním případu. I na šibenici se může člověk dusit několik minut a trpět, zatímco v jiných případech zemře do několika vteřin po zlomení vazu.

Myslím, že ve většině případů vždy odsouzenec ztratil vědomí a už nijak dál netrpěl. Spíše je otřesné, co se během popravy stane se samotným tělem. Většina částí těla se uškvaří a pak mohou už po ztrátě vědomí vězňům vypadávat oči z důlků a podobné věci. Kdybych jako vězeň dostal na výběr z několika možností, asi bych tuto možnost zvolil, ale vždy bych raději samozřejmě preferoval přirozenou cestu.

aliendrone

Musí to být peklo

Moderní varianta středověkého upálení, praktikuje se pouze v barbarských kulturách. Zkusils pecku ze zásuvky nebo paralyzérem? ;) :D :D

Hungalabunga

Během chvíle ztratí vědomí a je mu to jedno

DoTazatel

Musí to být peklo

Jsou případy, kdy se odsouzenci doslova uškvařili.

Horryk

Musí to být peklo

hapiky

Oni by to nejlépe věděli ti, kteří si jej už vyzkoušeli, ale oni jaksi po vyzkoušení ztratí řeč(nejen).

klimes.ka

Minimálně to jde poznat z jejich křiku během popravy. Takové záznamy jsou. Někdy i přímo mluvili.