Kelt

Jaká je nejmenší velikost ženského oblečení?

Jaké je nejmenší oblečení pro ženu, 165 cm , hubenou. Dá se takové oblečení někde sehnat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Bohužel velikostní standard není ve světě jednotný. Nedávno jsem si objednal tričko 3XL, ale netušil jsem, že je původem z ČÍNY. Vypadám v něm jako jitrnice.
Snad v Evropě platí tohle:
https://www.bon­prix.cz/servis/pru­vodce-velikostmi/tabulky-velikosti/zena/
http://www.di­rectalpine.cz/ta­bulky-velikosti

Další odpovědi
zjentek

https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&q=c-string&tbm=is­ch&source=univ&sa=X&ved­=2ahUKEwjntou­vqeDkAhUVlFwKHZjtDu­IQsAR6BAgCEAE&biw=1360&b­ih=677

aliendrone

Vždy je možné navšívit dětské oddělení,m ne? ;) :D :D

zjentek>>> Tywoe, tak tohle jsem ještě doteď nikdy NEVIDĚL! Na co ti lidé nepřijdou, každopádně by bylo zajímavé to zkouknout „v reálu“. ;) :D :D

ivzez

Myslím, že 32.

Ale některé oblečení lze kupovat i v dětském oddělení, velikosti bývaly
160 a 166 → možná už je dívčí oblečení dnes číslováno jinak.

zjentek

Ad AD: Já bych na to až tak zvědavý v reále nebyl… Ale tobě jako alienovi by kus drátu v zadku zajímavý přijít mohl! (;

aliendrone

zjentek>>> Tak z konstrukčího designu je zřejmé, pro jaké pohlaví je to určeno, zaráží mne, že sis toho nevšiml sám. Tak JAK to s tebou je, ale popravdě! ;) :D :D

zjentek

Ježiši, tak zatímco já si představuji tvůj obdivný, zkoumající a zároveň nenasytný pohled, přilepený na dámu JENOM v c-stringách, de facto na drát v jejím zadku, tak ty si je ve svý představě UŽ RVEŠ rovnou pod kalhoty! Tywoe tak jak to s kým je? Hmm? (;

aliendrone

Mno dobře, když to tvrdíš. Jak jsem již v odpovědi předeslal, pro mne je to novinka, takže pochopitelně nemohu mít ty HLUBOKÉ, DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI JAKO TY! Můžeš pokračovat s jejich předáváním (kam se co cpe apod.), jistě se najdou někteří, které to bude zajímat stejně jako tebe. ;) :D :D

zjentek

Proč? Znáš někoho takovýho? Líbí se to tvý ženě??? ;D ;D. Asi jsme to na začátku vzali za špatný konec. Hele, pokud chceš ŽÍT na Zemi, dost možná bude nutný se TAKY VYJADŘOVAT jako pozeměťan.. chňápeš? (;