sisi0110

Kde je v Praze velký výběr plavek?

Sháním dvojdílné plavky, ale aby se dal koupit vršek zvlášť a spodek zvlášť, navíc aby byl dostatečný výběr vrchních dílů větších velikostí. Sice jsem již navštívila obchody jako Calzedonia, Marx and Spencer,…ale výběr je velmi omezený a když je velikost, plavky jsou ošklivé nebo nepadnou.
Doplňuji:
tesco jsem zkoušela dneska, sice mají velikosti a plavky jsou velice levné, bohužel vůbec nepadnou ☹

Nejlepší odpověď
Spiritus

zkus tesco ;)

Další odpovědi
Pája

napadlo mě už jedině aukro :)

Zdroj: www.aukro.cz