Avatar uživatele
Lucimia

Jaká je nejlepší „kuchařka“ – kniha?

Chci si koupit nějakou dobrou kuchařku, do který vždy kouknu a budu vědět, když si nebudu vědět radu. Líbí se mu tato kniha:
http://www.nej­levnejsi-knihkupectvi.cz/KNI­HY/SHOP/KNIHA/232532--3333-receptu-od-A-do-Z---Lexikon-vareni.html?con­v=SezZb

Máte ji někdo, je dobrá? Nebo máte jinou skvělou kuchařku, kterou byste mi doporučili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já mám doma možná 50 kuchařských knih a sešitů. Ale už je tolik nepoužívám, protože na některých internetových stránkách jsou výborné vyzkoušené a komentované recepty. Takže ten recept, který se mně líbí, si uložím a pak vytisknu. Mám tedy recepty uschované v počítači i na volných listech.
Líbí se mně např. stránky: Maminčiny recepty, Mimibazar, Labužník, Pošli recept atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Zajímavá je kniha ,,Jídlo jako jed,jídlo jako lék'' vydaná nakladatelstvím Reader's Diges­t.Tato kniha nepojednává ani tak o receptech ale spíše která jídla mohou způsobit alergické reakce,jak správně skladovat potraviny,zají­mavosti o ovoci a zelenině a mnoho dalšího.Kniha je navíc bohatě ilustrovaná a je přehledná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
louhra

Každá kuchařka má svoje.Je ale třeba také zapojit vlastní fantasiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

pro mojí maličkost jenejlepší kuchařka internet…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

nejlepší kuchařka byla:NORMY JÍDEL PRO RESTAURAČNÍ PROVOZ,před lety jsem to spatřil ještě v prodeji,ale už spíše v antikvariátě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám doma "Regionální kuchařku, ve které jsou posbírány recepty od všech lidí,kteří do ní přispěli vlastními recepty je moc dobrá a také mám Receptůry teplých a studených pokrmů. S kuchařkou kterou jsem viděla ve vašém odkaze zkušenosti nemám ale jak vy píšete pokud chcete kuchařku která vám poradí a pomůže tak si myslím,že bude pro vás dobrý pomocník a rádce ve vaření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Moje babicka vzdy rikavala – hlad je nejlepsi kuchar.
Kdyz neco nevim presne,tak internet pomuze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pro mě je nejlepší : Kuchařka naší vesnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Tohle je podle mne nejlepší kuchařka. Je tedy internetová, ale u každého receptu je video, jak se to dělá a to žádnou knihu nenahradí!

Zdroj: http://ekuchar­ka.net/recepty-a-videorecepty/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek