Bronzový

Jaká je nejlepší "kuchařka" - kniha?

Chci si koupit nějakou dobrou kuchařku, do který vždy kouknu a budu vědět, když si nebudu vědět radu. Líbí se mu tato kniha:
http://www.nejlevnejsi-knihkup ectvi.cz/…

Máte ji někdo, je dobrá? Nebo máte jinou skvělou kuchařku, kterou byste mi doporučili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám doma možná 50 kuchařských knih a sešitů. Ale už je tolik nepoužívám, protože na některých internetových stránkách jsou výborné vyzkoušené a komentované recepty. Takže ten recept, který se mně líbí, si uložím a pak vytisknu. Mám tedy recepty uschované v počítači i na volných listech.
Líbí se mně např. stránky: Maminčiny recepty, Mimibazar, Labužník, Pošli recept atd.

Další odpovědi:

Zlatý

Zajímavá je kniha ,,Jídlo jako jed,jídlo jako lék'' vydaná nakladatelstvím Reader's Digest.Tato kniha nepojednává ani tak o receptech ale spíše která jídla mohou způsobit alergické reakce,jak správně skladovat potraviny,zajímavosti o ovoci a zelenině a mnoho dalšího.Kniha je navíc bohatě ilustrovaná a je přehledná.

Pokročilý

Každá kuchařka má svoje.Je ale třeba také zapojit vlastní fantasiji.

Pokročilý

pro mojí maličkost jenejlepší kuchařka internet...:)

Bronzový

nejlepší kuchařka byla:NORMY JÍDEL PRO RESTAURAČNÍ PROVOZ,před lety jsem to spatřil ještě v prodeji,ale už spíše v antikvariátě.

Zlatý

Já mám doma "Regionální kuchařku, ve které jsou posbírány recepty od všech lidí,kteří do ní přispěli vlastními recepty je moc dobrá a také mám Receptůry teplých a studených pokrmů. S kuchařkou kterou jsem viděla ve vašém odkaze zkušenosti nemám ale jak vy píšete pokud chcete kuchařku která vám poradí a pomůže tak si myslím,že bude pro vás dobrý pomocník a rádce ve vaření.

Bronzový

Moje babicka vzdy rikavala - hlad je nejlepsi kuchar.
Kdyz neco nevim presne,tak internet pomuze.

Bronzový

Pro mě je nejlepší : Kuchařka naší vesnice

Bronzový

Tohle je podle mne nejlepší kuchařka. Je tedy internetová, ale u každého receptu je video, jak se to dělá a to žádnou knihu nenahradí!

Zdroj: http://ekucharka.net/recepty-a -videorecepty/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.