Lucimia

Jaká je nejlepší „kuchařka“ – kniha?

Chci si koupit nějakou dobrou kuchařku, do který vždy kouknu a budu vědět, když si nebudu vědět radu. Líbí se mu tato kniha:
http://www.nej­levnejsi-knihkupectvi.cz/KNI­HY/SHOP/KNIHA/232532--3333-receptu-od-A-do-Z---Lexikon-vareni.html?con­v=SezZb

Máte ji někdo, je dobrá? Nebo máte jinou skvělou kuchařku, kterou byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
annas

Já mám doma možná 50 kuchařských knih a sešitů. Ale už je tolik nepoužívám, protože na některých internetových stránkách jsou výborné vyzkoušené a komentované recepty. Takže ten recept, který se mně líbí, si uložím a pak vytisknu. Mám tedy recepty uschované v počítači i na volných listech.
Líbí se mně např. stránky: Maminčiny recepty, Mimibazar, Labužník, Pošli recept atd.

Další odpovědi
ten který je

Zajímavá je kniha ,,Jídlo jako jed,jídlo jako lék'' vydaná nakladatelstvím Reader's Diges­t.Tato kniha nepojednává ani tak o receptech ale spíše která jídla mohou způsobit alergické reakce,jak správně skladovat potraviny,zají­mavosti o ovoci a zelenině a mnoho dalšího.Kniha je navíc bohatě ilustrovaná a je přehledná.

louhra

Každá kuchařka má svoje.Je ale třeba také zapojit vlastní fantasiji.

Spiritus

pro mojí maličkost jenejlepší kuchařka internet…:)

člověk

nejlepší kuchařka byla:NORMY JÍDEL PRO RESTAURAČNÍ PROVOZ,před lety jsem to spatřil ještě v prodeji,ale už spíše v antikvariátě.

panenka

Já mám doma "Regionální kuchařku, ve které jsou posbírány recepty od všech lidí,kteří do ní přispěli vlastními recepty je moc dobrá a také mám Receptůry teplých a studených pokrmů. S kuchařkou kterou jsem viděla ve vašém odkaze zkušenosti nemám ale jak vy píšete pokud chcete kuchařku která vám poradí a pomůže tak si myslím,že bude pro vás dobrý pomocník a rádce ve vaření.

FOG

Moje babicka vzdy rikavala – hlad je nejlepsi kuchar.
Kdyz neco nevim presne,tak internet pomuze.

iwetax

Pro mě je nejlepší : Kuchařka naší vesnice

atriplex

Tohle je podle mne nejlepší kuchařka. Je tedy internetová, ale u každého receptu je video, jak se to dělá a to žádnou knihu nenahradí!

Zdroj: http://ekuchar­ka.net/recepty-a-videorecepty/