Jak zjistit kdo volá ze skrytého čísla...

Dobrý den,nevíte někdo jak zjistit skryté číslo??Pokaždé když hovor vezmu je na druhé straně ticho a to trvá do téé doby než já sama tel.položím.Nemůže to být také chyba operátora??Já myslím že spíš úchyla...Děkuji za info

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak podle mého se to zjistit nedá,pokud ano,tak by mě to také zajímalo. Jinak jedinou radu,kterou pro Vás mám,nezvedejte to,jestli je to úchyl přestane ho to bavit. Chce to výdrž a pevné nervy...

Zlatý

Od toho to je skryté číslo, aby nebylo vidět kdo volá.
Ale jinak vlez do sluchátka, prolez a podívej se kdo je na druhé straně.
Operátor to nebude, může to být banka pokud jim dlužíš nebo i jak říkáš ten úchyl.
Pokud by se to stupňovalo, podat oznámení na policii a oni to zjistí.
A jinak, ať si volá.
Odlož telefon bokem, občas udělej ááách a nech ať poslouchá. Zajdi na záchod , dej telefon k hajzlu a spláchni :D:D, ať si poslechne.
On to platí, tak ať utrácí.

Bronzový

Já skrytá čísla vůbec neberu..Jednou se mi stalo že mi někdo pořád volal a sprostě nadával,tak jsem do telefonu řekla že zavolám na policii a oni už si zjistí kdo mě pořád obtěžuje,a najednou byl klid..

Stříbrný

Že Vás to vzrušuje podívám kdo volá a neberu to.

ja su taky uchyl a nikomu nevolam..

Bronzový

Nemusi jit vzdy o uchyla.Ja mel podobny problem a hlavne v noci. Nakonec jsem zjistil od znameho ,co dela pro telefonni company,ze nejaka spolecnost se snazi,abych si zakoupil jiny telefonni pristroj - s digitalnim displejem,co mi ukazuje,kdo vola,jedna se pevnou linku a to samozrejme zase stoji mesicne vice penez.
Pak mi poradil tel. cislo,na ktere mam zavolat a odmte doby mam nastesti pokoj.je to jako vlezla reklama nebo spam na PC.

Pokročilý

Nevím jestli to funguje, ale známý měl stejný problém a operátor mu nabídl, že za cca 500 Kč mu to číslo odtajní, pokud to ovšem bude číslo soukromé osoby. - to znamená, že pokud by to byl služební telefon policajta, právníka, doktora a pod, tak těch 500Kč vysolí a oni mu to stejě neřeknou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.