martinacek

Neznámé číslo

Už dvakrát během měsíce mi volalo „neznámé číslo“ Podruhý právě před chvílí, ale protže jsem neměla čas, tak sjem to vytípla. KDyž jsem chtěla volat zpět, tak to nešlo kvůli tomu že je to neznámé číslo. Dá se nějak vystopovat? Díky

Nejlepší odpověď
chudst

Vy nemuzete, snad mozna pres operatora by to slo zjistit, ale ten to pravdepodobne neprozradi. Pockal bych si, az zavola znovu – kdyzby to bylo neco duleziteho, volalo by vam casteji.

Uz zde byla tato otazka polozena: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-nejak-zjistit-kdo-volal-z-neznameho-cisla

Další odpovědi
Alesh

Jedná se o skryté číslo, což ještě neznamená, že je to něco závadného či škodlivého. Dokonce i běžný uživatel tak může volat, musí se to samozřejmě nastavit. Jinak ze skrytých čísel často volají banky, policie, armáda apod.

pusinka50

Některá call centra, kde dělají různé dotazníkové akce mezi obyvateli, mají také skryté číslo, to vím z praxe:-)

lexx

ignoruj, slušný člověk toto nedělá, leda policie, vyděrači, mafie…jedna pakáž

Jakub Tlapal

Jde to úplně jednoduše, podívej se, kdo volal na https://kdo-vola.cz/ . Problém je akorát u skrytého čísla. Tam to nezjistíš, ale nejde zavolat zpátky, takže to neřeším. Já jsem vyléčený z volání zpět na cizí čísla. Kamarádku takhle napálili nějací šmejdi a přišla tuším o 100 Kč, takže bacha 🙂 .

Lawrence

Je to skryté číslo nebo je to číslo, co neznáte? Kdyžtak se můžete zkusit podívat na http://www.te­llows.cz, tam se dají zjistit a nahlásit taková čísla