haunted

Dá se nějak zjistit kdo vám volá když je to soukromé číslo?

staci abych znal tel. cislo

Nejlepší odpověď
dj.david1234

Taková otázka tu již byla.. ano dá..přes operátora

Další odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
identifikaci provádíme pouze v případě, že jde o přijaté obtěžující volání. Pokud máte číslo u Vodafonu, využijte formulář http://goo.gl/IX3NI.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

fortin

To je někdo od Vodafone. Shánějí adresy:

Tímto čestně prohlašuji, že jsem uživatelem SIM karet s výše uvedenými telefonními čísly. Dále jsem si vědom
toho, že o výsledku šetření budu informován písemně na mé níže uvedené adrese, a to buď identifikací
telefonního čísla, ze kterého se uskutečnilo volání mnou shora označené za zlomyslné či obtěžující, nebo
sdělením, že se takové volání nepodařilo identifikovat. Dále jsem si vědom toho, že mi bude poskytnuta pouze
identifikace přijatých hovorů, tedy že se tato služba netýká hovorů nepřijatých.
Jméno a příjmení:
Vaše adresa, na kterou máme poslat odpověď:.

Jestli je to placená služba, je to taky jasný. Šikanují na prémie.