Veru2000

Jak zjistit skryté číslo? Co to znamená? Kdo takhle volá?

Ahoj… Na pevnou linku nám celý den stále volá skryté číslo. Vždy jen jednou prozvoní a přestane… a když hovor zvedneme, nikdo neodpovídá.
Nevíte co to je?
Popř. kdo to takhle volá?

Nejlepší odpověď
BANAN93

asi ti „podomní“ pordejci – kteří se snaží vnutit lidem své produkty – ti telefonisté – si takto plní nějakou nařízenou normu (volat na X telefonů za den) a u Vás už asi mají zapsáno třeba odmítavé jednání a proto už vám ani nic nenabízejí a jen si na Vás plní svoji normu – nám se to stává taky a to máme pevnou dole na chodbě u schodů a když tam letim a ještě to zvoní a zvednu to tak slyším jen (automatické) tu tu tu – to mě vždy nase…re :D Takže už ani pevnou moc neberu – všichni máme mob.

Další odpovědi
marci1

Skryté číslo nezjistíš, může tak volat kde kdo. Bohužel. ☹

atlas

Zřejmě si někdo dělá srandu, jinak skryté číslo má dnes kde kdo. Jinak ho používají i policajti, ale to nebude tvůj případ

Kryšpín

Změnit telefoní číslo

no107064

Já myslím, že by to šlo zjistit. Pokud máš známého co dělá tvého operátora, tak by to mohl zjistit, popřípadě u skrytého čísla to bude složitější, takže pokud má konexe někde výše. Samozdřejmě, ale toto jsou většinou informace, které oni třeba dokážou zjistit, ale nesmijou to nikomu říkat. Proto radši na prodejně řeknou, že to nejde. A proto právě toho známého.