peterd108

Problém při volání v telefonu, neslyším volajícího. Pomohl by factory reset?

Mám chytrý telefon huawei. Poslední dobou při volání mobil nevydává žádné zvuky, takže neslyším volajícího. Jedině ho slyším, když zmáčknu tlačítko hlasitě. Pomohl by factory reset?

Odpovědi
jáára

pomohla by oprava – napružit a očistit kontakty sluchátka…

arygnoc

ako vidno, telefón je zbytočne >chytrý<, keď chytrosť chýba majiteľovi.

to tlačítko hlasite je tam práve pre hlasitý odposluch.
skôr, ako zvolíte továrenské nastavenie (to je ono „factory reset“ – grrr), skúste si skontrolovať nastavenie prístroja, možno pomôže i návod na používanie (manuál).

😉

len tak mimochodom:
volaného počujete?