vivatisCZ

Jak zjistit heslo od seznamu?

Je to opravdu vážný!Na emailu ke kterému potřebuji heslo jsem nebyl asi dva roky a seznam.cz nabízí jen že mi to pošle na email který sem zadával při registraci nebo na tel číslo jenže já si na to nepamatuji! :( opravdu moc to heslo potřebuji, ale nevim jak ho získat.Všechny tyto pomoci mi jsou k ho*nu http://napove­da.seznam.cz/cz/za­pomenute-heslo.html páč to chce pokaždé ten email nebo tel číslo co jsem zadával při registraci email si už vůbec nepamatuji a tel číslo taky ne páč to jsem měl ještě starý mobil :(

Nejlepší odpověď
pl4toon

Tak to nebude vůbec snadný. Seznam.cz jen tak někomu heslo bez autentifikace nevydá. Jako první bych zkusil znovu zaregistrovat stejný mail, jestli už není zrušený. Dřív rušili schránky na Seznamu po roce neaktivity, jak to dělají dnes momentálně nevím.
Pokud nepůjde zaregistrovat, je možné že je stále funkční. V tom případě napište na podporu Seznam.cz a požádejte je o zpřístupnění schránky. Snažte si už předem vzpomenout na jaké adresy jste odesílal maily, jaké emailové adresy máte v adresáři, nebo pokud možno i na obsah uložených emailů, na to vše se vás můžou zeptat. Pokud to tedy vůbec budou řešit, podle mého máte šanci tak 50 na 50.

Další odpovědi
anonym

Pozdě bycha honit!
Chaotické zakládání mailů bez uložení hesel je čirý nerozum s pochybnou motivací.
Namísto hloupých dohadů, raději věcná fakta:
Při registraci na Seznamu odklikáváš souhlas s jejich podmínkami, kde je mimo jiné jasně uvedeno, že mailová schránka se ruší po 6 měsících neaktivity. Právě proto se uvádí záložní mail, na nějž chodí varovné avizo – viz příklad:

„Od 03.02.2012 jste se nepřihlásil/a do své e-mailové schránky xxxxx@seznam.cz. Chtěli bychom Vás upo-zornit, že v souladu s licenčním ujednáním služby Email.seznam.cz je e-mailová schránka po 6 měsících nepou-žívání zrušena. Pokud svou e-mailovou schránku xxxxx@seznam.cz chcete nadále využívat, přihlaste se do ní prosím alespoň jednou do 16.08.2012, jinak bude k tomuto datu zrušena.
I V PŘÍPADĚ, ŽE BUDE VAŠE E-MAILOVÁ SCHRÁNKA XXXXX@SEZNAM.CZ ZRUŠENA, ZŮSTÁVÁTE REGISTROVANÝM UŽIVATELEM SEZNAM.CZ.
Ke zrušení registrace dojde pouze v případě, že po dobu stanovenou v licenčních podmínkách nevyužijete žádnou ze služeb Seznam.cz, které jsou v licenčních podmínkách uvedeny.“

Veškeré rady jsou uvedeny ve fóru nápovědy Seznamu, neumíš-li si sám nalézt, zde máš přímý link:
http://napove­da.seznam.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=16&t=11896&sid=89­fed91454083ca­e2683b52420e09a8a

isteron

Pomôže dobrý hrubý debilníček , na budúce. Tam zaznamenávam všetky adresy a heslá, ktoré si zavediem.
Aj firefox zapisuje heslá automaticky do pamäte, ak si to nevypneš v záhlaví. Ostatné browsery nepoznám, ja používam len firefox.
Na hornej lište Nástroje – možnosti – bezpečnosť – heslá .

Shizuka

Tak to máš asi smůlu , protože jsem jednou taky tady hledala pomoc aby mi někdo pomohl zjistit heslo k emailu protože já tam nebyla asi tak 2–3 roky
a ten den jsem to chtěla protože mám na tom emailu zaregistrované všechno fb
a všechny hry a po tech 2–3 se mi nešlo příhlásit. A pak mi někdo napsal že
email je nastavený tak že pokuď tam nechodíš na ten email víc jak měsíc tak se ten email zruší sice adresa zůstane ale už se nepřihlasiš .

ShyDoe

jo jsme na tom stejně.. protože já nevím, co jsem tam zadala jako Můj nejoblíbenější seriál.. ale táta se mi tam nějak dostal… :D ale když si tam nebyl 2 roky, tak to ti asi smázli…