ziskani emailu

nemohu se dostat na svuj email.poradte,pro­sim.
heslo a dalsi mam dobre.gabdostal@seznam.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je email na seznamu, tak to napište pak se objeví přihlášení a nahoře červený panel a tam neexistující uživatel nebo chybné heslo. Klikněte na to a vyplňte. Kontaktní email-pokud máte druhý email tak ho tam zadejte. Pokud ne, tak si ho vytvořte a oni vám pošlou na ten kontaktní email nové heslo.

Zdroj: www.seznam.cz/

Další odpovědi
Vikičistič

pokud máš všechno v pořádku ,tak to musí fungovat,musíš být na seznam .cz a přihlaš se.

Bonifác

Dej si pozor na velká a malá písmena, kolikrát se mi také stalo, že jsem na to zapomněl a nemohl jsem se přihlásit.

Retko

Nezrusily ti ji nahodou?? Pokud jsi ji dlouho nepouzival. (tady presmerovavani neznamena pouzivani schranky)

A nebo skus pouzit fuknci ziskat zapomenute heslo. http://napove­da.seznam.cz/cz/za­pomenute-heslo.html