Kubas11

Jak získat product key MS Office 2O10 ??

Rodiče mi koupili na vánoce nový notebook,ale potřebuji Word a Excel
Vždy jak spustím Office chce to po mě product key a když zádám klíč z internetu tak špatný
a žáden klíč jsem k notebooku nedostal
Doplňuji:
a taky powerpoint :))

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Microsoft nabízí studentům licenci MS Office se zhruba 50% slevou oproti firemní licenci. Mají je běžně internetový obchodech. Na Internetu jsou ale ke stažení alternativy MS Office legálně zcela zdarma ve srovnatelné kvalitě. Například OpenOffice nebo LibreOffice.
Doplňuji:
Jinak takhle (nejen) Microsoft loví nové zákazníky. Podstrčí ti svůj produkt, vyzkoušíš, zvykneš si, pak vyprší licence a už se po ní sháníš.

Další odpovědi
Michal Kole

Pravděpodobně se jedná o trial verzi

Musíš si zakoupit oficiální verzi

http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=78954

Postup RomanaP je NEZÁKONNÝ !!!

led

Základné verzia Wordu a Excelu je bezplatná. V novom počítači je ale trial verzia (dočasná) Ms Office.
ak vám stačí word a excel v základnej verzii môžte si ju stiahnúť zo stránky microsoftu aj s patričnou informáciou.
Základná verzia je proti normálne inštalovanej oklieštená.
Ale súhlasím s alternatívou LibreOffice, prípadne predchádzajúcou alternatívou OpenOffice.

pre RomanP:
navádzanie na nezákonnú činnosť je trestné – porušenie kodexu. Trest minimálne vymazanie príspevku.

Hykam

Žadná základní verze zdarma není, zdarma je jenom prohlížeč, to znamená že si dokument otevřete prohlídnete ale nemůžete v něm dělat žádné změny.
Předpokládám že jsi ještě student, Microsoft nabízí verzi pro studenty a domáctnosti, která je cenově zvýhodněná, něco přes 3 000,–
Doplňuji:
PowerPoint je součást kancelářského balíku Office, nevím teď s jistotou jestli i ve verzi Pro studenty a domáctnosti.

suaeda

Běžná obchodní praxe výrobců počítačů a softwarových firem. Nový PC nebo notebook obsahuje trial (demo) verze různých programů, které fungují několik týdnů. Hodně lidem jsem musel tyto verze odstranit. Buď si museli koupit plnohodnotný program a nebo přejít jinému podobnému free programu.

štamgast

Ano, je to tak, studentům se dá koupit licence se slevou 50%, ale ta jednou vyprší, už nebudeš student a pak už budeš muset koupit další-již beze slevy, ta vyprší a tak porád dokola. Lepší je OpenOffice, je zdarma, legální, sám ho používám. Je to stejné jako od MS, akorát je tam navíc balík pro počítání rovnic.

RomanP

Stáhni si celý Office z nějakého úložiště dat nejlépe multi licenci. Pak to jen nainstaluješ spojíš se z Mrkvosoftem kvůli aktualizaci. Oni ti napíší, že máš legální verzi a máš legální Office za cenu internetového spojení

arygnoc

kedysi dávno, bohužiaľ, vynašli peniaze.
za tie si môžeš kúpiť tých pár čísiel a písmen, ktoré ti produkt umožnia používať.

sú aj iné cestičky, ale to ti tu úredsa nebudem rozpisovať.
pokiaľ nechceš do toho investovať (ale do štúdia by si teda mal), tak ti poradím iba jedno: hľadaj (je to prvý krôčik ku spáchaniu trestného činu).

Larissa

http://www.uloz­.to/11891500/mi­crosoft-office-professional-plus-2010-cz-32-bit-key-zip

Stáhni si to a nainstaluj…

Radovan M

koupit? =)