irij

Co je licence Trial?

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkušební licence – dovolí vám obvykle plný užívání programu na omezenou dobu (většinou 30 dní), abyste si ho moh vyzkoušet se vším všudy a pak případně koupit.
Kdežto demo je osekaný, ale můžete ho používat pořád.

Další odpovědi
pechota

Trial verze je t.z.v. zkušební verze nějakého softwaru. Znamená to, že zájemce o tento software si ho může stáhnout a nainstalovat do svého PC a po nějakou dobu použivát (odzkoušet). Pokud ho chcete používat po uplynutí této doby musíte si koupit aktivační klíč.pe