Co je to trial ?

Co je to trial verze programu?Žádám laskavě vysvětlení daného výrazu trial

Odpovědi
taku1

Trial je zkušební verze, většinou omezená dobou použití (např. 30 dní), počtem spuštění nebo jiným způsobem. Po uplynutí zkušební doby pak nejde spustit a je nutné zakoupit licenci. Omezení a podmínky jsou ale individuální.

Bibinka1111

Je to zkušební verze, tzn., že si program vyzkoušíš a po určité době by ti měl přestat fungovat, nebo by neměly být funkční veškeré prvky. Nefunguje do doby, než si ho koupíš a zadáš registrační číslo, které dostaneš při nákupu.