Avatar uživatele
MacChill

Jak vytvořit hudební CD?

Existuje nějaký program který mě provede krok za krokem nebo musím použít klasický vypalovací program? Jak v tomto případě postupovat?
Doplňuji:
Chci aby CD mělo stopy a šlo přehrát třeba i v klasickém CD přehrávači

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, chudst, tom004 před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Staženou hudbu z netu si připrav do souboru ve svém PC, pak už jen stačí vypálit na CD.
A popsat či polepit CD názvem!!!
Doplňuji:
Manžel takhle vytvořil CD s písničkami ke svatbě, měl tam asi pět písniček a pak dal slečně, která se o hudbu starala, pokyny, že skladby 1–2 jsou na začátek, na pokyn má pustit skladbu 3 – sv.pochod, pod prstýnky pustit skladbu 4 a na závěr, ke gratulacím, skladbu 5. Pouštěla to na běžném přenosném CD přehrávači. Takže to jde.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Edit #2: To, co je pod dvema carama muzete precit, pokud budete mit chut. Pokud nebudete, mrknete se sem, je to asi nejjednodussi :) http://extrawin­dows.cnews.cz/kas­lete-na-programy-vypalujte-primo-ve-windows?page=0,1

==============

Deli: a nevytvori vam windows jen datove CD? (Nevim.) Edit.: ale novejsi CDprehravace jiz prehraji i datove disky (stejne jako i me autoradio v aute). Ale tatovo autoradio, byt je novejsi, napriklad datove disky neprehraje. (Ale mozna mate pravdu a zvukovy disk lze vypalit v pohode i pres windowsacke rozhrani.)

MacChill: Ja osobne tvorim pres Nero. Mate tam primo „Vypalit zvukovy disk“ – tim mate zajisteno 100% zvukove CDcko se stopama, ktere prehrajete v kazdem i starsim prehravaci.

=============­=========

Mohu vam dat dale jen teorii: pokud vlozite prazdne CDcko do pocitace, mela by se vam objevit tabulka, co chcete udelat. Nekde by tam melo byt „Vypalit CD“ – nebo snad i „Zvukove CD“. Pokud tabulka nenabehne, jednoduse presunte pisnicky (ctrl+a je oznacite vsechny) na ikonu s vypalovackou v Pocitaci. Nekde by tam pak jiz melo byt „Vypalit CD“. Ale jak rikam – tohle vyzkousene osobne nemam, ja delam jak datove, tak zvukove disky pres Nero.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Vypalovacích programů je obrovské množství.
http://www.edow­nload.cz/multi­media/vypalova­ni-cd-a-dvd
Aby bylo možné CD přehrát na jakémkoli CD přehrávači, je potřeba zvolit formát CD audio, nikoli datové. Program pak převede hudební soubory z jiných formátů do CDA. Hudební CD umí vytvořit i Windows Media Player.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Moje hudební cd šlo vytvořit otevřením Nera,volbou vytvořit datové cd a vybráním požadovaných skladeb.Přehrát šlo v dvd přehrávači i v ps3.

…vložím-li prázdné cd do pc,naskočí okno s možnostmi,co provést za operaci.Jednou,to jsem ještě nevěděla jak použít Nero,jsem vybrala možnost vypálit na dvd,ale vůbec to nešlo a operace trvala několik hodin.Nakonec na disku nebylo nic.Než jsem byla poučená co dělám špatně.Nyní jen Nero.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek