romis

Jak vypálit hudbu na CD, aby hrála na CD přehrávači?

vypálená hudba na CD programem Windows DVD Maker – nehraje na CD přehrávači.

Nejlepší odpověď
dave09

Zkuste jiný program. Windows DVD Maker není určen k vypalování hudebních CD. Ikdyž to v něm třeba také de, nevím nepoužívám.

Zkuste nějaký vypalovací program, ať už známé, ale placené Nero, nebo třeba Free Easy CD DVD Burner, který je zadarmo. V programu pak jen zvolíte Vypálit hudební CD (Audio CD) a program se o vše postará.

Odkaz na stažení ve zdroji.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/free-easy-cd-dvd-burner/