hanysicek

Prosím o pomoct s vypalováním CD do auta?

Mám program Ashampoo Burning studio, chci si vypálit cd do auta. je tam nabídka vytvořit audio cd, vytvořit mp3 cd, vytvořit wma? Prosím co mám dát aby mi to hrálo v autě
Doplňuji:
Nevím teda co mám za problém ale nejde mi vypálit ani jako audio ani jako mp3, vždy to vyjede že vypalování se nezdařilo. nevím co to je za chybu. vypalovala jsem rychlostí 8, měnší tam nebyla.

Nejlepší odpověď
Braník

mp3 cd,bych řekl,dlouho jsem v něm nepálil,tady máte trošku popis
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/navod-vypalovani-pro-zacatecniky/
Doplňuji:
ještě doplním,už docela dost dlouho jsem odstoupil od vypalování cdček,
mám ted mp3modulátor a ten je nade vše,žádný cd v autě,
strčím do něj nahranou flešku s písníčkama a můžeš to poslouchat třeba 50hodin v kuse,záleží jak velkou máš flešku.modulátor s fleškou fikneš do zástrčky zapalovače v autě!
mp3 modulátor koupíš zde:http://www.zbo­zi.cz/?q=mp3%2­0modulator
je to snadné a efektivní,hezký a příjemný poslech přeju

Další odpovědi
NemamSlov

mal by si si najprv zistit co ti prehrava radio v aute :) ale mp3 by to malo prehrat urcite :)

www

Univerzálně bych zvolil audio CD (zabere ale hodně místa), nebo mp3. Důležitá je ale rychlost vypalování, nedoporučuji více než 4.
Zkušenost
Doplňuji:
Tak buď děláš někde chybu (názor), nebo zkus jiný free vypalovací program.

Dochy

záleží jak staré a dobré máš to rádio. Každý CD přehravač zvládne audio CD. Velká část zvládne mp3, některé (možná) i to WMA. Ale jak píše WWW. Audio CD pobere tuším 74min muziky (některé jdou přepálit do 80, ale mohou být problémy), v mp3 se Ti tam podle požadované kvality vejde tak 10× víc. WMA bych vůbec neřešil.
Doplňuji:
tak napiš co přesně to hlásí? médium je v pořádku? Data k vypálení jsou v pořádku? vypalovačka je v pořádku?

hanysicek

Takže opět jsem to zkusila. Normálně přidávám písničky, dám další, napíše mi to že vložené CD je v pořádku. Jdu do nastavení dám nejnižší rychlost vypalování tedy 8. (Potom je tam zaškrnuté : Vypálit CD v Módu Disk at Once ), to nevím co je. A dám zapsat CD. Vše běží v pořádku běží stav vyrovnávací paměti. Zapisuje je to. Najednou se mi vysune CD, a napíše mi Vypalování Audio-CD se nezdařilo. 😁 tak tři CD už v háji. Tak nevím kde by mohla být chyby, nejraději bych si stáhla asi nějakej jinej program na vypalování, ale nevím jakej. Nero jsem jednou měla, ale je škoda že je to jen demoverze. Tak kdyby jste prosím poradili co s tím, nebo nějaký jiný program – ale abych to v tom zvládla. Mockrát děkuji.

hanysicek

Takže ted to nezjístím. Protože se mi tam vypálila první písnička dalších 20 nepřehraji. A nemám tady náhradní CD takže to skusím až budu doma, anapíšu co to píše za problém.
Zatím děkuji.