toxino007

Jak pouštět hudbu po bytě pomocí YouTube?

Dobrý den už dlouho si chci pouštět hudbu v domě pomocí streamování hudby z youtube. Nejdřív mně napadlo koupit tuto krabičku (jakýsi bluetooth přijímač) (http://www.ge­arbest.com/spe­akers/pp_212099­.html) díky kterému bych mohl bezdrátově propojit telefon s reproduktory. načež bych spustil hudbu na youtube na telefonu. Problém je že telefon musí být jen v aplikaci youtube. Což je dost omezující. Proto mně napadlo využít funkce na youtube. Propojení telefonu s televizí. jen se v aplikaci na telefonu pošle povel aby televize přehrála to co chcete a můžete používat telefon dál.
Nechci si ale kvůli poslechu hudby kupovat televizi. Proto se chci zeptat jestli se youtube v TV stick chová jako televize. Myslím si že spíš jako telefon. Protože TV stick běží na platformě android. Jde mi hlavně o to to udělat levně a jednoduše. Napadají vás alternativní cesty? nechci si kvůli hudbě kupovat Hi-FI nebo mikrosystémy. Asi tak jednoduchá věc jako bezdrátové propojení reproduktoru s zdrojem hudby z internetu není jednoduchá :D

Odpovědi
Cenobita

Jednoduché řešení je koupit FM transmitter, ten se zapojí do PC do audio out (slucháta a do bytu se bude vysílat FM signál, který je možné naladit na libovolném FM rádiu, i MP3, která má FM rádio i na mobilu s FM rádiem).

stačí vygooglit: FM transmitter

Já mám podobný model:

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/FM_transmit­ter_(personal_de­vice)