rajsa

Jak vrátit fotku z PC zpět do mobilu?

Odpovědi
michalds

Propojit mobil s PC prostřednictvím USB kabelu. V počítači se ti mobil zobrazí jakožto externí disk. A na něj přetáhneš fotku. Jak jednoduché.

rajsa

Když se připojím, mám nabídku stahnout z mobilu do PC, ale nevím kde se zobrazí ten externí disk, aby to šlo opačně.

Hlada

První části věta o stažení nabídky z mobilu nerozumím.
Nejdřív musíš propojit mobil s PC. Kabelem, WiFi nebo BT. Pak si v jednom ze zařízení otevřeš souborový manažer, který používáš. V něm se hostitelské zařízení zobrazí jako disk a soubory můžeš vzájemně kopírovat.