panenka

jak z mobilu dát fotky do pc

Dobrý večer chtěla bych se zeptat kdyby jste mi mohli napsat postup jak si dát fotky které jsem si ted vyfotila do Pc. Mám Samsung GT 5620 prosím o přesný postup jsem v tomto začátečnice děkuji moc

Nejlepší odpověď
bobánek

Přes usbekabl.Postup je následující:jeden konec se zastrčí do mobilu a druhý do počítače.V pc se najede do složky tento počítač,klikne se na složku od mobilu.A přetáhnou se fotky z mobilu do počítače.

Další odpovědi
hanulka11

nejjednodušší to bývá z karty na které je máš nahrané v mobilu ,překopírovat do PC

další možnost je poslat si je mejlem do pc…
dáš si odeslat a vybereš si jak meilem a odešleš si je do pc

nebo to taky jde přes BT

elektrikář

Lze také kartu z telefonu zapojit přímo do počítače nebo do tiskárny.Já je tam posílám přez blů tu. Koupil jsem adapter který je zapojený v počítači. a Blů tu v telefonu si s ním komunikuje.