klarkao

Proč se mi zničehonic smazaly fotky v mobilu a jak je získat zpět?

Během dopoledne mi ze zamčeného mobilu v kapse zmizely všechny fotky až na jednu (nebyla ničím speciální). Mobil je Sony Ericsson Xperia mini (normální Android) s SD kartou 512 MB. Všechny ostatní soubory na kartě jsou naprosto v pořádku (textové, hudební, aplikace…). Zkoušela jsem kartu odpojit a připojit, restartovala jsem telefon a nenašla jsem je ani přes kabel na počítači.

Odpovědi
www

Samy a zničeho nic se nesmazaly 😉
Pokud byly na kartě, zkus do PC program Recuva, pak vložit kartu a obrázky pomocí toho programu obnovit.
Je to zdarma, česky a jednoduché.
Zkušenost

user99

Program Recuva je dobrý. Taky jsem ho používal když jsem si omylem odstranil nějaké fotky nebo videa.
Doplňuji:
Jseš si jistá, že byly na kartě ? Zkus ještě prohledat ostatní složky. Nebo jestli máš čtečku SD karet, tak to zkus přes tu do PC

nápad

Vepište odpověď.Photo Recovery Genius ,tenhle program ti je na 99,9% obnoví