V.3.S.K

Jak vložit titulky srt. do filmu avi?

Je na to program ? Nebo jak se to dělá,překrytím souboru to nejde …

Nejlepší odpověď
chudst

Napevno, nebo jen aby se vam ve filmu zobrazily?

Pokud jen aby se vam zobrazily, pak ja treba pouzivam VLCMedia Player a mam to pod: Prave tlacitko mysi / Video / Stopa titulku

Dalsim playerem, ktery je docela casto pouzivan, jen GOMPlayer. Oba stahnete na www.stahuj.cz . Ale titulky uz podporuje davno i obycejny Windows Media Player, bud nam upresnete program, nebo si prolezte nastaveni, titulky podporujou uz dnes snad skoro vsechny, nacitaji se dokonce automaticky, pojmenujete-li je stejne jako film.

Mate-li na mysli vlozit titulky do filmu ‚natvrdo‘, pak je na to vice rad (ja to delal pres VirtualDub) – vyberte si sam: http://www.go­ogle.cz/search?q=jak+vlo­%C5%BEit+titul­ky+napevno+do+fil­mu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
iceT

¨Mě prozatím stačilo stáhnout film,stáhnout titulky,strčit do jedné složky(ale nebylo ani nutné dávat do složky,po stažení filmu a titulků se oboje uložilo na plochu a po spuštění filmu běžel normálně s titulkama)a vypálit a film byl na dvd i s titulkama,pou­žívám na jednu dobrou radu WLC media player.

Leontyn

Nepotřebujete žádný program. Stačí, aby název filmu byl stejný jako název titulků a jakýkoli program si při spuštění filmu sám titulky připojí.

Příklad: Mám film nazvaný American gangster KLAXXON DVDRIP (tzn. American gangster KLAXXON DVDRIP.avi) a titulky pojmenuji stejně, tedy American gangster KLAXXON DVDRIP (tzn. American gangster KLAXXON DVDRIP.srt). A film automaticky přehrává Vaše titulky.