ShyDoe

Proč mi nejdou přehrávat cztitulky ve wmp ?

už se mi to stalo po 2. … titulkama to asi není, protože ty mi třeba ve VLC přehrávat jdou, ale s blbou diakritikou :/ mám win 7, video i titulky se jmenují stejně a jsou ve stejné složce.. děkuji všem za rady :)
Doplňuji:
anoano jsou srt a to všechno mám nastavené, jenže nic :/

Odpovědi
Bedy

A jsou titulky ve formátu SRT? To je taky důležité.
Máte v přehrávači nastavené, aby titulky zobrazoval? Stiskněte Alt-Přehrát-Titulky a texty písní-Zapnuto, je-li k dispozici.

Reuef

Stahnete si napriklad BSPlayer nebo KMPlayer a tyhle problemy mit nebudete…