leo444

Jak vložit titulky?

Prosím poradte někdo,jsem v koncích,mám film v avi formátu a potřebuji k němu vložit titulky,jde to jen když titulky jsou jen jeden soubor s příponou srt v bs playeru.Jenže já mám 2 soubory s titulky s označením cd1.cz srt a cd2.cz srt,v praxi to vypadá tak,že vložím titulky cd1.cz srt do bs playeru,titulky fungují,ale jen do půlky filmu,pak už se titulky neobjevují,prosím poradte .....

Nejlepší odpověď
kenyrts

podle mne titulky nepatři k tomuto CDéčku,nebo naopak.P.S.určitě bych se snažil najit titulky k tomuto CDéčku jako jeden soubor.

Další odpovědi
dave09

Tyto titulky mají 2 části a jsou určeny pro film, který je také rozdělen na 2 části. Je možné je spojit, ale potřebujete na to speciální program.

Snažší bude, když si stáhnete jinou verzi titulků, které budou v jednom souboru a budou sedět na Váš film.

Hledejte na stránce uvedené ve zdroji.

Zdroj: www.titulky.com

p.dump

… a pokud nebudete mít štěstí a budete mít náladu, je možné s titulky pracovat např. v sw „SubtitleProcessor“