Bublinnka

Jak přidat titulky k filmu?

Zdravím, vím že to tady bylo už mnohokrát, tak se předem omlouvám, ale nejdou mi přidat titulky k filmu. Film je .avi, titulky .srt
Mám Windows 7, přehrávač klasický Windows Media Player. Film i titulky jsem dala do jedné složky, stejně jsem je pojmenovala ale … titulky nejdou. Poradíte mi někdo?
Četla jsem zde rady stáhnout nový přehrávač KMPlayer a tak, ale to se mi moc nechce. Nemáte někdo řešení? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Bohuzel, jine reseni nez jiny prehravac me nenapada, ja sama mam kmplayer a jsem s nim spokojena :) vzdyt instalace zabere par minut ;) je proste overeny a tisickrat lepsi nez ta sracka od windows

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/